Łukasz Szewczyk02.10.2010 (11:50)25 komentarzy

Kuba Wojewódzki popiera Janusza Palikota [wideo]

Od kilku dni media informacyjne żyją sobotnim kongresem Ruchu Poparcia Palikota "Nowoczesna Polska". Wśród osób wspierających akcję jest m.in. popularny dziennikarz Kuba Wojewódzki.
- Już Orwell napisał kiedyś, że ignorancja to siła, i dzisiejsza klasa polityczna to wykorzystuje. Ja mam nadzieję, że Janusz to zmieni. Nie wiem czy on jest zbawicielem, nie wiem czy on jest konkwistadorem. Na pewno dla polskiej sceny politycznej będzie dopalaczem. I tego ci Janusz życzę - mówi Kuba Wojewódzki w materiale wideo zapowiadającym sobotni Kongres Ruchu Poparcia Palikota "Nowoczesna Polska".

Organizowany przez Janusza Palikota Kongres Ruchu Poparcia Palikota "Nowoczesna Polska" odbędzie się w Sali Kongresowej warszawskiego Pałacu Kultury i Nauki, 2 października 2010 roku o godzinie 17.00. Będzie transmitowany w Internecie (www.ruchpoparciapalikota.pl), kongres będzie otwarty także dla stacji telewizyjnych. Udział w kongresie potwierdziło 4 tys. osób. Media spekulują, że wśród gości kongresu ma pojawić się m.in. Kuba Wojewódzki.

Komentarze (1 - 10 z 25)

Ja również popieram palikota :)
 0  
jeden wart drugiego ;)))) ciekawe dlaczego nie jestem zaskoczona? :))))
 0  
Bez jaj. Wojewódzki dziennikarzem? Obecnie co najwyżej prezenter.
 0  
BRAWO. NAREZCIE MOZE UDA SIE ROZBIĆ KLIKE ZROZUMIAŁYCH ''CUDOTWÓCÓW'' ................... POPIERAM PLIKOTA


GIŻYCKO
 1  
he he błazen popiera błazna
 1  
Skończy jak JKM z 2%
 1  
Skończy jak JKM z 2% haha
 1  
No nie stety to prawda: ludzie, którzy mają jaja w tym kraju kończą z 2% poparciem. Bo dla nich się liczy człowiek a nie tzw. "opinia publiczna"
 1  
Popieram Janusza, popieram Kube :)
 1  
ci co popieraja palikota powinni iść do lekarza specjalisty psychiatry!!!Co w nim widzicie? On jest bardziej tępy niż kaczynski i tusk. Dla mnie ten gosciu jest zerem i jeszcze nie zszedł z drzewa
 0