Łukasz Szewczyk02.10.2010 (11:50)25

Kuba Wojewódzki popiera Janusza Palikota [wideo]

Od kilku dni media informacyjne żyją sobotnim kongresem Ruchu Poparcia Palikota "Nowoczesna Polska". Wśród osób wspierających akcję jest m.in. popularny dziennikarz Kuba Wojewódzki.

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 20 z 25)

@adam
he he
"dla nich się liczy człowiek a nie tzw. "opinia publiczna""
człowieku he he jest akurat odwrotnie .. polecam wycieczkę w Podlaskie do miejscowości Dzierwany - tam Ci opowiedzą jak dla Palikota ważny jest ten człowiek he he zapytaj ile płaci miejscowym i czy pracują oficjalnie czy na czarno .
 0  
W czym taki palikot jest gorszy od tuska ktory rzadzi czy kaczynskiego ktory rzadzil???? Same patalachy wiec o co kaman???
 0  
chciałbym być taka małpą co w wieku 40kilku lat wykręciła prawie 9 000 000 zł...tylko pozazdrościć :P
 0  
Ja również popieram Janusza, bo liczy się dobra i godna przyszłość Polski i Polaków :)
 0  
Pani Gretkowska twierdzi, że religia jest powodem przemocy domowej ? czy ja dobrze słyszę ? chyba pora zmienić dewelopera ;)
 0  
Palikot to jedyny człowiek który wali prosto z mostu i to rzeczy o których dużo ludzi ma podobne zdanie. Dla PiS jest zagrożeniem dlatego go nie trawią
 0  
Golbuś
jest różnica między "waleniem prosto z mostu", a zwyczajnym chamstwem . To raz , a dwa ..nie wiedziałem , że Schetyna jest w PiS - jak widać nie tylko PiS go nie kocha :D
@Hagen
był już kiedyś taki Stan Tymiński - wielu uważało , że będzie idealny - też mówił prosto z mostu i na dodatek nosił czarną teczkę he he
Mało brakło, a dzięki takim "myślącym" jak Ty zostałby prezydentem he he
Palikot niech najpierw płaci podatki w tym kraju , a potem niech gada o nowoczesnym państwie
Treść edytowana 3 razy (ostatnio 2 października 2010 o 17:16:56 przez aadvark).
 0  
Judasz PaliKOT dorobil sie majatku poprzez datki od biednych studentow i ludzi zdegenerowanych. Mowi na Rydzyka a sam nie jest lepszy. Cwaniak pie...ony jak ta cala lewacka partia platfusowa!
 0  
głupek popiera głupka i tyle w tym temacie.
 0  
Obaj mają takie same odchylenia. Pewnie chodzą nawet do tego samego psychiatry.
 0