Łukasz Szewczyk06.10.2010 (13:02)7 komentarzy

Premiera serialu "Castle" w TVP2

W październiku 2010 roku telewizyjna Dwójka rozpocznie emisję nowego serialu amerykańskiego - "Castle". Jego producentem jest amerykański kanał telewizyjny ABC, a twórcą znany Andrew W. Marlowe.
Popularny autor powieści kryminalnych, Richard Castle zostaje przesłuchiwany w sprawie serii morderstw, które dokładnie opisał wcześniej w swoich książkach. Richard zaintrygowany tą sprawą postanawia pomóc detektyw z nowojorskiej policji w rozwikłaniu tej misternej zagadki, a także kolejnych zagadek…

W rolach głównych serialu "Castle" występują popularni aktorzy, wśród nich: Nathan Fillion jako Richard Castle, Molly C. Quinn jako Alexis Castle, Stana Katic jako Kate Beckett , Seamus Dever jako Kevin Ryan , Susan Sullivan jako Martha Rodgers , Jon Huertas jako Javier Esposito , Ruben Santiago-Hudson jako Kapitan Roy Montgomery , Tamala Jones jako Lanie Parish

Serial "Castle" jest jedynym z bardziej popularnych w tej chwili amerykańskich seriali. TVP2 ma w planach emisję 34 odcinków pierwszej i drugiej serii serialu. Emisja premierowego odcinka w niedzielę (17 października 2010 roku) o godzinie 22.05.
TVP

Komentarze (1 - 7 z 7)

Gwoli informacji, Nathan Fillion i Stana Katic, którzy grają parę głównych bohaterów w "Castle" (Rick Castle i Kate Beckett), to KANADYJCZYCY, a nie Amerykanie.
 0  
I jeszcze jedno: 34 odcinki to nie PIERWSZA seria, tylko 10 odcinków 1-go sezonu (faktycznie był tak krótki) i 24 odcinki 2-go sezonu. A na CYFRA+ VOD można już oglądać 2 pierwsze odcinki 3-go sezonu.
 0  
Super wrescie super serial w tvp supcio
 0  
Taki sobie ten serial, ale może zerknę od czasu do czasu. Nie lubię takich schematycznych seriali, jedynym tego typu jaki oglądam(głównie z przyzwyczajenia) jest "The Mentalist".
 0  
Czy powtórzy sukces Housa, który jest aktualnie jedną z lokomotyw Dwójki? Kto wie :)

PS: Jak oceniano Housa gdy ten wchodził do TVP?
 0  
Nie powtórzy:) Ale w sumie przyjemnie się go ogląda.
 0  
pewnie w 4:3... -.-
 0