Łukasz Szewczyk07.10.2010 (13:35)28 komentarzy

Pasmo anime w Polonii 1

Kanał telewizyjny Polonia 1 wprowadza kolejne nowości do swojej ramówki. W październiku w ofercie stacji pojawi się nowe pasmo wypełnione japońskimi serialami animowanymi.
Polonia 1 od 9 października 2010 roku utworzy specjalne pasmo poświęcone japońskim serialom anime. W każda sobotę w godzinach 19.35-22.40 stacja wyemituje wybrane pozycje z tego gatunku. W pierwszych miesiącach będą to następujące tytuły: "W Królestwie Kalendarza" (19:35-20:05), "GIGI" (20:35-21.05), "Tygrysia Maska" (21:35-22:05).
"Sobotnie wieczory z anime" to nie tylko oferta programowa skierowana do dzieci, ale także do wszystkich tych, którzy na początku lat 90-tych wychowywali się na tych kreskówkach. Będzie to też z pewnością doskonała propozycja dla fanów tego gatunku.

Polonia 1 od połowy 2010 przeprowadza zmiany w ramówce programowej. Pasmo z serialami anime to kolejny z tych etapów.

Komentarze (1 - 10 z 28)

super fajnie oby tak dalej.
 0  
A później będzie Generał Daimos,Yattaman, fajnie szkoda że nie mam tego programu .
 1  
Nareszcie ktoś z zarządu tego kanału ma jakąś logiczną koncepcję w jakim kierunku dalej podążać. Przede wszystkim zmiana logo i grafiki - nawiązująca do czasów świetności kanału, pasmo anime z kreskówkami z lat 90-tych - super pomysł !!!!

Oby tylko upożądkowali te kreskówki odcinkami a nie puszczali losowo na oślep!!!!!
 0  
a wiec ciagle te same bajki,nic nowego
 0  
Polonia 1 po agoni zaczyna odżywać i oby tak szło dalej bo mam sentyment do tej stacji :-)
 0  
Widac ze Polonia 1 wraca do korzeni. Najpierw logo przypominajace te z poczatkow istnienia stacji teraz powrot pasma Anime. Dla mnie bomba. Pamietam jeszcze jak mialem 4-5 lat i ogladalem m.in. Kapitana Tsubase. Tego brakowalo tej stacji bo to byl znak rozpoznawczy w latach 90-tych. Jeszcze raz BRAWO!!!
 0  
Szkoda tylko że wkółko te same anime,nic nowego.Tyle tylko że będzie się lepiej oglądało bo zwiększą bitrate.Mógłby ktoś nagrywać wszystkie odcinki tych anime i wrzucać do neta,bo co niektórzy nie mają dostępu do tego kanału albo też czasu żeby obejrzeć
 0  
tylko czekam jak będą seriale lat 80 i 90 lat na tym kanale.
 0  
brawo polonia 1 moze w koncu sie doczekam druzyny a którą bardzo lubiłem i z checiom obejrze jeszcze raz
 0  
Żenada. Ileż można klepać jedno i to samo.
 1