Łukasz Szewczyk13.10.2010 (14:00)10 komentarzy

Premiera lokalnej produkcji Disney Channel

W listopadzie 2010 roku na antenie kanału Disney Channel będzie miała miejsce premiera pierwszej produkcji lokalnej stacji - serialu "Do Dzwonka". Przygotowano także premierę nowego filmu Disney Channel - "Brat Zastępowy".
Dwa premierowe odcinki pierwszej produkcji lokalnej Disney Channel "Do Dzwonka", której akcja toczy się w polskiej szkole, będzie można zobaczyć już 7 listopada o godz. 9.40.
"Do Dzwonka" pokazuje zabawne wybryki 10 głównych bohaterów podczas szkolnej przerwy. Akcja serialu rozgrywa się na korytarzu szkolnym, tuż przed pokojem dyrektora. Oknem na świat postaci jest nomen omen okno budynku szkolnego. Gwiazdy serialu „Do Dzwonka” spędzają przerwy rozwiązując przeróżne problemy związane z życiem, miłością, przyjaciółmi i wrogami. Wciąż wpadają na nowe pomysły, od wygrania randki z najładniejszą dziewczyną w szkole do prób przewodnictwa każdej drużynie i wszystkim kółkom naukowym.

Z kolei w sobotę (27 listopada o godz. 10.40) premiera nowego filmu Disney Channel "Brat Zastępowy". Alex Pearson, 16 letnia gwiazda szkolnej drużyny hokeja, zostaje zawieszony po jednym z meczy swojej drużyny. Ku swojemu rozczarowaniu, zostaje w zamian opiekunem grupy harcerek do której należy jego młodsza siostra Emily. Jednak Alex nie uważa obowiązków brata zastępowego za zbyt uciążliwe szczególnie, że dzięki pełnionej funkcji, może wymagać od Emily i jej koleżanek, aby te w zamian za harcerskie odznaki wykonywały za niego różne prace. Nowa funkcja Alexa ma jeszcze jedną zaletę - dzięki niej chłopak ma okazję zbliżyć się do najbardziej atrakcyjnej dziewczyny w szkole - Matisse Burrows, liderki innej drużyny.

Od 1 listopada dla najmłodszych specjalny cykl programowy Sąsiedzi Mańka. Ulubieniec dzieci Pan Złota Rączka oprowadzi najmłodszych widzów po miasteczku Sheet Rock Hills i przedstawi wszystkim swoich sąsiadów: Panią Portillo, Pana Pożyczkę, oraz Mayor Rosa. Kontynuowany będzie także cykl Teraz Miki, czyli klasyka Disneya, ukazujące przygody Myszki Miki, Donalda i Goofy’ego oraz reszty ich zabawnej paczki.
Disney Channel

Komentarze (1 - 10 z 10)

o żal..
 0  
do dzwonka jest super uwielbiam to!!!!!
lubie age , domi,natke*,aldone i oczywiście
chłopców ale tak najbardziej to konrada ale mati i np.
są super kc:**
papapapapapapapaa:*********************
 0  
ale dlaczego to jest tak krótko <oh>
<lol> ale i tak was kochammmmm..........
 0  
ku.co ci jest żal odwal się o dnich
 0  
no właśnie zostaw ich wspokoju!!
mati i seba i reszta są super ! kocham wasss!:):D:*<33333
 0  
too jest głupie . jak każdy polski film. hahahaahahahahah ; /
 0  
to jest naprawdę fajne chłopaki są słodcy ale czemu tak kródko??:(
Ale i tak fajne:**
k.c.
kkkkkkkkkkkkccccccccccc:****** 28.11.2010 (19:22:49)
 0  
kanrad jest śliczny !!!
K.C.
MATI też fajny!!
 0  
hehe*;******* ♥♥♥
 0  
hehe fajne coł te filmy

*;**
 0