Łukasz Szewczyk28.10.2010 (12:13)8 komentarzy

"Pamiętniki Wampirów 2" w nFilm HD (wideo)

Od listopada 2010 roku kanał filmowy nFilm HD rozpocznie emisję premierowego, drugiego sezonu serialu "Pamiętniki Wampirów", stworzonego w oparciu o bestsellerową powieść L.J. Smith o tym samym tytule.
Elena Gilbert (Nina Dobrev) jest piękną uczennicą szkoły średniej w małym mieście w Wirginii. Po zerwaniu z dotychczasowym chłopakiem, swoje uczucia kieruje w stronę niedawno przybyłego do miasta Stefana (Paul Wesley). Ten jednak odrzuca jej względy. Z czasem Elena odkrywa, że chłopak skrywa mroczny sekret - jest wampirem, który krąży po świecie od czasów renesansu. Za Stefanem jak cień podąża jego demoniczny brat – Damon (Ian Somerhalder).

Serial jest kontynuacją pierwszego sezonu, który również można było oglądać w kanale nFilm HD, który dostępny jest w ofercie telewizji "n" oraz wybranych sieci kablowych (m.in. Toya).


Emisja drugiego sezonu serialu "Pamiętniki Wampirów" na antenie nFilm HD w poniedziałki o godzinie 20 (od 1 listopada).
nFilm HD

Komentarze (1 - 8 z 8)

kiedy będzie w UPC ten kanał.
 0  
@mario202, nie sadze aby cie zainteresowala ramowka tego kanalu.
Mialem, zrezygnowalem i wiecej nie wezme bo jest niedopracowany jakosciowo, kiepskie hd, takie jak na YT, sporadycznie DD5.1, napisy dzialaja fatalnie o ramowce nie wspominajac bo te filmy to byly juz nawet w polsacie.
pozdr,
 0  
nfilm tak paczac jest nie poczebny psuje tylko rynek tv w polsce maja moze jakies 2 duze wytwornie gdzie zobaczymy pare premier wciagu roku reszte stanowia klasyki albo premiery z pseldo wytworn a poco takiemu przecietnemu Kowalskiemu zamiast miec dwa silne kanaly filmowe jak canal+ czy hbo to tworza takie imitacje tak samo dotyczy tego nsportu totalny badziew tylko lm i nic po zatym
widz o duzych wymaganiach 28.10.2010 (13:33:46)
 0  
W POLSACIE JEST 10 STACJI poLSAT nWES BARDZO DOBRA I TE SPORTOWE TE le NA WYŁACZNOSC NA POLSAT FUTBOL I RÓZNE SPORTY NA POLSAT SPORT I POLSAT SPORT EXTRA MAJĄ SIATKÓWKE ,BOKS, PIŁKE RĘCCZNĄ, I INNE DYSCYPLINY. I NA FUTBOLU WYBRANE MECZE KILKU LIG I le PRAWIE W CAŁOSCI, A FILMOWE I RESZTE NIERAZ CIEKAWE.
 0  
Szkoda że tylko w nFilm ten serial jest
 0  
Kto chce i tak sobie ściągnie, nowych odbiorców to raczej Nce nie przyniesie, więc nie rozumiem czemu po prostu nie wyemitują serialu na TVNie? Na pewno lepsze to niż jakieś TVNowskie "Usta Usta" czy "Szymon Majewski Show" o "W11" i "Sędzi Annie Marii Wesołowskiej" nie wspominając.
 0  
tak tak.Na nfilm hd to albo pedzie albo wampiry...masakra
 0  
pamietniki wampirów to najfajniejszy serial jaki oglądałam.
 0