Łukasz Szewczyk04.11.2010 (20:30)brak komentarzy

Grażyna Torbicka Mistrzynią XX-lecia

Magazyn Twój Styl, w ramach obchodów 20-lecia, uhonorował zwyciężczynie plebiscytu Mistrzynie stylu XX-lecia. Czytelniczki magazynu wybrały swoje Mistrzynie - Polki, osobowości m.in. kultury, sztuki, mediów.
Spośród 35 nominowanych wyłoniona została Wielka Siódemka.
Największą liczbę głosów bez względu na kategorię otrzymała Anna Dymna. W poszczególnych kategoriach zwyciężyły:
- Kategoria "Literatura" - Katarzyna Grochola
- Kategoria "Media" - Grażyna Torbicka
- Kategoria "Sztuka" - Anda Rottenberg
- Kategoria "Muzyka" - Kasia Nosowska
- Kategoria "Teatr i film" - Danuta Stenka
- Kategoria "Moda" - Maja Palma i Lidia Kalita
- Kategoria "Społeczeństwo" - Anna Dymna

Dodatkowo, z okazji 20. urodzin redakcja magazynu Twój Styl przygotowała specjalny, limitowany "Album Urodzinowy 1990-2010". Album liczy 204 strony, został wydrukowany w ilości 1,5 tys. egzemplarzy i nie ukaże się w sprzedaży detalicznej. Przeznaczony jest dla redakcji, współpracowników i bohaterów Twojego Stylu oraz dla klientów reklamowych.

Dziesięć egzemplarzy Albumu Urodzinowego Twojego STYLu zostanie wystawionych w najbliższym czasie na licytację na aukcji Allegro, z której dochód przekazany będzie warszawskim Amazonkom na Dom Chorych na Raka.

Od 14 lat magazyn Twój STYL jest czynnie zaangażowany w tematykę walki z rakiem piersi u Polek. W 2010 roku, w ramach akcji społecznej „Październik miesiącem szansy” Twój STYL wspierał budowę Domu Chorych na Raka. Dom ten będzie miejscem, w którym psychicznie i fizycznie będą mogli wzmocnić się chorzy z różnymi typami nowotworów. Budynek powstaje na terenie Centrum Onkologii na warszawskim Ursynowie.
Twój Styl