Łukasz Szewczyk12.11.2010 (0:03)7 komentarzy

PR: TV w grudniu, rok z zyskiem. Współpraca z TVP?

Radio na wizji, czyli telewizyjny kanał Polskiego Radia, wystartuje w jeszcze grudniu 2010 roku - zapowiada prezes publicznego radia, który nie wyklucza współpracy przy tym projekcie z TVP. Polskie Radio zapowiada także, że ten rok zakończy z zyskiem.
Jarosław Hasiński, prezes Polskiego Radia, podtrzymuje grudniowy termin uruchomienia nowego kanału telewizyjnego - Radio na wizji. Stacja powstanie na bazie radiowej Czwórki, która już można podglądać w Internecie. Niewykluczone, że Polskiego Radia przy telewizyjnym projekcie będzie współpracowało z TVP. - Strategia przewiduje różne rzeczy, również w kooperacji z TVP, niektóre są nawet daleko posunięte - w studium wykonalności - dodaje Hasiński.
Z wcześniejszych informacji wynika, ze Radio na wizji ma być propozycją dla słuchaczy i widzów, przede wszystkim w wieku 25-45 lat. Wykorzystując przede wszystkim własną infrastrukturę techniczną Polskie Radio planuje zaoferować kanał publicystyczno - rozrywkowy, będący połączeniem najlepszych cech radia i telewizji. Odbiorcy znajdą tam szybką informację, wywiady oraz klipy muzyczne.

Hasiński zapowiada, że Polskiego Radio rok 2010 zakończy z kilkunastoma milionami złotych zysku. Jednym z ważnych projektów dla spółki ma być właśnie Radio na wizji. Według zapowiedzi prezesa, telewizyjny projekt już w przyszłym roku ma się bilansować.
IAR

Komentarze (1 - 7 z 7)

hmm czy będzie tez UPC.
 0  
Ja chciałem zapytać czy będzie w UPC!
 0  
i vectrze
 0  
To ja już może zadam za innych kolejne pytania:
1. Czy będzie w Cyfrowym Polsacie?
2. Czy będzie w n?
3. Czy będzie w Cyfrze+?
4. Czy będzie FTA?
5. Czy będzie w Multimedia?
6. Czy będzie w Aster?
7. Czy będzie w Telewizji na Kartę?

Ominąłem coś?
 0  
Toya:)
 0  
Będzie FTA, Nostradamus to przewidział :)
 0  
czy to oznacza że Czwórka w obecnej formie zniknie?!?!?!
 0