Łukasz Szewczyk13.11.2010 (12:00)5 komentarzy

Mikołajki i święta z Disney Channel

Telewizyjny kanał dla całej rodziny Disney Channel w grudniu 2010 roku przygotował sporo atrakcji dla swoich widzów. Z okazji Mikołajek oraz podczas Świąt Bożego Narodzenia stacja zaoferuje sporo premierowych pozycji filmowych.
W tym roku Disney Channel świętuje Mikołajki podczas pełnego zabawy weekendu od 4 do 6 grudnia. W ramach cyklu będzie można zobaczyć wiele premier filmowych łącznie z takimi filmami jak: "Dzwoneczek i uczynne wróżki" oraz "Ice Princess", które będą emitowane odpowiednio w sobotę 4 grudnia o godz. 12:10 oraz w niedzielę 5 grudnia o godz. 10:15.
Widzów z pewnością ucieszy również specjalny odcinek serialu "Do dzwonka", zatytułowany "Mikołajki", który zostanie wyemitowany w sobotę 5 grudnia o godz. 10:05 oraz mini maraton "Do Dzwonka", którego emisja rozpocznie się w poniedziałek 6 grudnia o godz. 16:00.

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia Disney Channel przygotował dla swoich widzów wiele świątecznych filmów familijnych. Dzięki świątecznej ramówce (od 20 grudnia do 2 stycznia) widzowie będą mogli oglądać filmy codziennie o godz. 10:30 i 14:30

W piątek 24 grudnia o godz. 11:05 odbędzie się premiera klasycznej bajki Disneya "Pocahontas". Tego samego dnia, o godz. 14:30 zostanie wyemitowany zupełnie nowy oryginalny film Disney Channel "Szesnaście życzeń", opowiadający historię młodej dziewczyny, której spełniają się wszystkie marzenia. Wkrótce przekona się ona, że powinna być bardziej ostrożna formułując swoje życzenia.

Inne propozycje świąteczne stacji to również: "Toy Story 2" - poniedziałek 20 grudnia o godz. 10:30, "Królewna Śnieżka i Siedmiu Krasnoludków" - czwartek 23 grudnia o godz. 10:30 oraz "Dzwoneczek i uczynne wróżki" - sobota 25 grudnia o godz. 10:30.

To jednak nie koniec grudniowych pozycji. 11 grudnia o godzinie 10.40 Disney Channel postanowił wnieść nieco słońca w zimowe miesiące - na kanale będzie można zobaczyć rozszerzoną wersję hitu filmowego "Camp Rock 2: Wielki Finał" z zupełnie nową piosenką.

Z kolei 18 grudnia o godz. 10.40 premiera nowego filmu "Harriet szpieguje - wojna blogów". Harriet (w tej roli Jennifer Stone znana z serialu “Czarodzieje z Waverly Place”) marzy o tym, żeby zostać oficjalną blogerką swojej klasy. W tym celu, przez miesiąc prowadzi wojnę na blogi ze swoją odwieczną rywalką, popularną studentką Marion Hawthorne. Przed premierą filmu widzowie Disney Channel będą mogli zobaczyć premierowy odcinek "Czarodziejów z Waverly Place", zatytułowany "Third Wheel", który opowiada o przyjaźni Alex (Selena Gomez) i Harper (Jennifer Stone).
Disney Channel

Komentarze (1 - 5 z 5)

to nie będzie Bolka i Lolka? bu
 0  
a czy bolek i lolek jest Disneya?...
 0  
Ostatnim czasy zdecydowanie lepsze animacje ma DreamWorks niż Disney
 0  
Podoba mi się mini maraton, podobnie robią: Boomerang i Cartoon Network.
 0  
teraz brakuje tylko maratonu z Modą na Sukces w TVP
 0