Łukasz Szewczyk16.11.2010 (11:44)1 komentarz

Nowa odsłona Fotosik.pl, wkrótce nowe funkcje

Serwis Fotosik.pl, polski społecznościowy portal fotograficzny zyskał nową szatę graficzną, a kolejne znaczące zmiany w serwisie planowane są jeszcze przed końcem roku.
Zmiany zostały wprowadzone w celu zaoferowania użytkownikom czytelnych stron umożliwiających łatwy dostęp do wszystkich funkcjonalności oferowanych w serwisie Fotosik.pl, który umożliwia bezpłatne zarządzanie i udostępnianie zdjęć i galerii. W serwisie zarejestrowało się już ponad 650 tys. użytkowników, którzy zamieścili ponad 50 milionów zdjęć. Serwis umożliwia między innymi integrację na stronach internetowych oraz serwisach aukcyjnych.
- Mamy nadzieje, że wprowadzone zmiany wpłyną na to, iż zdjęcia naszych użytkowników będą prezentowane w najbardziej atrakcyjnej formie, a korzystanie z serwisu będzie odbywać się w sposób jeszcze bardziej intuicyjny. Najważniejszym aspektem przebudowy są nasi użytkownicy i duży nacisk kładziemy na aspekt społecznościowy serwisu – mówi Roman Bryś, Prezes Zarządu Medousa.

Przed końcem roku w serwisie zostaną wprowadzone kolejne zasadnicze zmiany oraz nowe funkcjonalności. – Prowadzimy prace nad poprawą jakości i wizerunku portalu, a także planujemy dostosować ofertę Fotosik.pl do aktualnych trendów związanych z korzystaniem z Internetu – dodaje Roman Bryś.
Fotosik.pl

Komentarze (1 - 1 z 1)

Kiedyś to był prosty serwis do wrzucania obrazków i tyle, teraz nie idzie tam się połapać i zamiania się w portal społecznościowy, a nie w to czym był na początku ...
 0