Łukasz Szewczyk16.11.2010 (23:35)2 komentarze

Powstał album kreacji "Tańca z gwiazdami"

Na rynku ukazał się album prezentujący najpiękniejsze kreacje "Tańca z Gwiazdami" (TVN) z ostatnich jedenastu edycji programu. Autorką i pomysłodawcą książki jest Dorota Williams, pionierka stylizacji telewizyjnej w Polsce.
W albumie dedykowanym historii kostiumów jedenastu edycji programu "Taniec z Gwiazdami", znalazły się unikatowe fotografie zapadających w pamięć kreacji, zdjęć gwiazd z planu, wiele anegdot oraz barwnych historii zza kulis programu.
- Przygotowanie albumu było dla nas bardzo ekscytującym zadaniem. Mogliśmy poznać kulisy programu rozrywkowego, który od ponad pięciu lat cieszy się najwyższą oglądalnością w Polsce w swojej kategorii. Jest to fenomen na skalę światową. Źródła popularności polskiej edycji "Tańca" powinniśmy szukać w szczególnym nacisku na grę światłem i strojem, opowiadanie anegdot tańcem. Ta ruchoma „scenografia” tworzy unikalny klimat widowiska, nie nudzi widza. Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi z możliwości ofiarowania czytelnikom tak wyjątkowej pozycji uchylającej rąbek tajemnicy sukcesu "Tańca z Gwiazdami" - mówi Tomasz Szustakiewicz, prezes media.worxx, wydawcy albumu.

Album jest dostępny w sieci sklepów Empik na terenie całego kraju. Patronat medialny nad projektem objęły: TVN, Tele Tydzień, Onet.pl, Plejada.pl.
Media.worxx

Komentarze (1 - 2 z 2)

wspaniały pomysł,extra,
 0  
świetny prezent dla mojej teściowej - ma dużą wadę wzroku to niech sobie poogląda:)
 0