Łukasz Szewczyk17.11.2010 (11:11)24

Droga TV cyfrowa w Polsce - 45 kanałów HD

Konsumenci w Wielkiej Brytanii mają najlepszy dostęp do cyfrowych usług telewizyjnych w Europie - wynika z rankingu Instytutu Globalizacji. Polska uplasowała się w środku stawki, z drogą telewizją cyfrową oraz dostępem do 45 kanałów HD.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 10 z 24)

polska 0 kanalow HD w FTA
 0  
Polacy mogą odbierać tylko 0 darmowych programów w HD
 0  
Przecież nasze kolejne rządy cały czas opóżniają wprowadzenie dvb-t w Polsce.W innych krajach naziemna cyfrowa z wieloma kanałami spowodowała,że platformy musiały obniżyć ceny swoich usług i zwiększyć atrakcyjność i jakość.W takiej Hiszpanii największa platforma przeżywa kryzys ,gdyż ludzie zaczynają zadawalać się bezpłatnym dvb-t.Promocje i znaczne obniżki cen nie pomagają.A w rankingu za rok to spadniemy jeszcze niżej.Taka Białoruś np. zwiększa środki na cyfryzację ,aby 92-94% obywateli miało dostęp do dvb-t w 2011 roku.A u nas termin 2014 a nawet chodzą słuchy ,że 2015.W takim tempie to o doścignięciu krajów rozwiniętych możemy tylko pomarzyć.
 0  
a my mamy TVP HD stacji publicznej kanał który jest zakodowany to jest dopiero paradoks
 0  
wszystko dzieki n-ce te 6 miejsce
 0  
zgadzam się. To "n" pierwsza wprowadziła nakały HD do Polski. Dopiero potem inne platformy to podchhwyciły, żeby nie być gorsze.
 0  
mam n-ke i ta plattforma cyfrowa n-ka jest najlepsza bo ma duzo kanalow hd chyba okolo 20
 0  
Ludzie kupują drogie telewizory, anteny dekodery podpisują umowy z operatorami , płacą podwójne abonamenty żeby sobie pooglądać reklamy. Nie rozumiem jak kanały płatne mogą przerywać audycje reklamami, nie powiem kanały FTA tak z tego się utrzymują a w Polsce wszystko zakodowane i z reklamami.
 0  
...tylko jaką jakość kanałów HD ma Brytyjczyk, Fin czy Norweg a jaką Polak. W PL tanio wcale nie jest jak chodzi o abonament za platformę cyfrową, do tego mamy (nie wiedzieć po co) kilka platform i zdecydowanie najsłabszą jakość kanałów HD, spośród wyżej wymienionych narodowości, jeśli nie w spośród całej cyfrowej Europy.
Byłem i w Norwegi i w Wielkiej Brytanii, widziałem tam HD, w porównaniu z naszym to jak Blu-Ray do divx'a.
Idźmy w jakość a nie w ilość!
 0  
Dlaczego oni robią im dobrze za tak niewiele? Dlatego mam zamiar skończyć z płaceniem i za reklamy w kanale za który zapłaciłel - jak ktoś już napisał.
 0