Łukasz Szewczyk17.11.2010 (11:11)24

Droga TV cyfrowa w Polsce - 45 kanałów HD

Konsumenci w Wielkiej Brytanii mają najlepszy dostęp do cyfrowych usług telewizyjnych w Europie - wynika z rankingu Instytutu Globalizacji. Polska uplasowała się w środku stawki, z drogą telewizją cyfrową oraz dostępem do 45 kanałów HD.

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 20 z 24)

dopóki rączko Solorzów i Walterów macają u władzy to tak będzie
 0  
a gdyby nie n-ka gdyby nie n-ka, nie ważne czy ona to wprowadziła czy ktoś inny, ważne kto ma teraz najwięcej kanałów HD i jest liderem czyli UPC, zresztą od dłuższego czasu nikt nie może ich doścignąć.
 0  
A gdzie jest pełna lista tych 45 kanałów HD ? Bo jakoś nie chce mi się w to wierzyć...
 0  
[1]
Polacy zawsze lubili telewizję.
Powód:
Już za Gierka Prezes TVP Szczepański zgromadził elitę twórców ptzy ul. Woronicza. To byłe świetna, być możee najlepsz TV publiczna w Europie.
[2]
Są gotowi płacić za TV.
Jest więc dla kogo polonizować kanały zagraniczne.
Pamiętacie klapę niemieckiej PREMIERE HD SAT TV ?
Po roku mieli 10 tyś abonentów.
Oto dlaczego jesteśmy potęgą HD.
 0  
HDlite....
 0  
Bo w Polsce rządzi mafia kablówko-sateliotarna i zdania nie zmienię, walczyliście przecież o to co nie? O rozbójczy kapitalizm to macie teraz.
 0  
To zestawienie powinno uwzględniać tylko istniejącą telewizję cyfrową czyli kablówki i platformy cyfrowe. Gdyby tak wyglądało to zestawienie to Polska byłaby na podium. W Polsce ludzie więcej wydają na telewizję niż Wam się wydaje. Konkurencja między kilkoma platformami jest tak ostra że powoduje szybki przyrost oferty programowej. Do Polski są ściągane takie kanały które jeszcze do niedawna wydawały się bardzo egzotyczne, typu BBC HD czy ESPN America HD.
Zgadzam się z przedmówcami że to platforma n jest głównym motorem napędowym polskiej telewizji cyfrowej, to oni wprowadzili jako pierwsi kanały HD do regularnej ofrety, za nimi poszła cała lawina nowych kanałów HD w Polsce, to n-ka pierwsza wprowadziła VOD z prawdziwego zdarzenia wraz z kolekcjami, dzięki czemu polscy widzowie oglądają to co chcą i kiedy chcą. To również n-ka wprowadziła nowoczesne dekodery w standardzie mhp (multimedia home platform) dzięki którym widzowie mogą nagrywać i cofać programy i oglądać w dogodnej dla siebie porze, a także zlecać nagrania zdalnie przez internet.
Dzięki n-ce inne platformy zmodyfikowały swoje oferty - kanały HD już nie są dodatkowo extra płatne, wprowadziły VOD oraz wprowadziły nowe wersje dekoderów HD PVR.
Gdyby nie n-ka mielibyśmy w tej chwili 5 kanałów HD na krzyż, płatnych po 10 zeta każdy i oglądali je na plastikowych pudłach, którym najlepiej wychodzi zawieszanie się.
 0  
uwielbiam czytac bzdury typu... gdyby nie nka to nie byloby hd. Idac dalej takim tokiem rozumowania to... gdyby nie wizja tv nie byloby tv cyfrowej, gdyby nie sport na kodowanym filmnecie, to canal+ tez by nie pokazywal sportu, gdyby nie wykup filmnetu przec canal+ to by nie bylo hbo... itp itd
 0  
Jak to 0 kanałów HD darmowych? A Telewizja na kartę HD? Niby trzeba kupić ten dekoder za około 300zł ale potem nawet jak nie zapłacimy to zostaje nam TVN HD. PRAWIE JAK ZA DARMO hehe ;)
"PAKIET BEZ OPŁAT*
*Kanały dostępne w Pakiecie bez opłat aktywnym dla użytkownika każdorazowo przez 12 miesięcy po wygaśnięciu Dostępu do Pakietów, które Użytkownik uprzednio doładowywał."
 0  
@winko..no coz masz racje,w Polsce to dziadostwo,mydlenie ludziom oczu i wyciaganie od frajerow kasy...
 0