Łukasz Szewczyk23.11.2010 (18:02)50

TVN szykuje nowe show - następca "Idola" (wideo)

"X-Factor" to muzyczny odpowiednik programu "Mam talent", w którym poszukiwani się ludzie obdarzeni talentem wokalnym. Uczestnicy mogą liczyć na popularność oraz kontrakt płytowy. Nad polską wersję muzycznego show pracuje telewizja TVN. Nowe show zadebiutuje wiosną 2011 roku.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 10 z 50)

Po s--li sie z tymi programami. Ciągle tylko śpiew, tańczenie i nic więcej w tej tv
 0  
Znowu kolejny spapugowany program TVNu z zagranicy.
(usunięte konto #16874) 23.11.2010 (18:32:49)
 1  
Dokładnie jedna i ta sama papka widać że w Mam Talent prawie tylko śpiewają to wymyślają program o tej właśnie tematyce która już się przereklamowała już był Idol,Jak oni śpiewają teraz ta angielska papka takiej oglądalności jak Mam Talent ten program mieć nie będzie bo nie cała polska słucha pop-u a tak konkurencja wymyśli coś dla każdego.
 0  
Ja się cieszę, bo czekałem na ten program. I czy będzie w Polsacie czy w TVN będę go oglądąć. i oby Kuba Wojewódzki będzie w jury! :)
 2  
No w końcu X FACTOR w Polsce! to bardzo dobra decyzja TVNu, będzie hit.
 1  
@pawel666
Jezeli masz w domu tylko TVN to Twoj koment jest zrozumialy.Natomiast jezeli posiadasz dostep do jakiejkolwiek platformy lub tv kablowej to nie rozumien Twojego narzekania.
 1  
Finaliści tej edycji "Mam talent" to aż OSIEM WOKALI (Wśród nich także zespołowo)...
TentMer (usunięte konto #10799) 23.11.2010 (18:43:58)
 1  
Żadna rewelacja..Tylko śpiew, śpiew i śpiew... Polsat miał średnie wyniki z show muzyczno-rozrywkowych, więc nie nagrywają ich teraz :) Jak dla mnie program do bani + pomysł nie był TVN-u...
 1  
@TentMer:i odpowiedz i jaki to talent ludzie co śpiewają osobno lub zespołowo od kilku lat to jak będzie kolejna edycja to na kasting niech pójdzie dajmy na to Edyta Górniak ludzie dajcie spokój to ma być coś szczególnego to już opowiedzieć lepszy kawał to większy talent bo piosenkarzy w tym kraju jest więcej niż aktorów ale już nawet oni zaczynają śpiewać.
 0  
proponowałbym (pewnie zaraz to co napisze zostanie wykpione;)), żeby szefostwo TVN-u zastanowiło się nad ideą Mam talent i tego zapowiadanego X-Factor, wokaliści do X(...), a Ci co naprawdę mają TALENT-słowo szerokorozumiane(akrobaci etc.), niech zostaną dostrzeżeni-nie jak w tej edycji same wokale i NIC POZA TYM, jury czasami się krzywi kogo oni wybrali, chociaż w 2. edycji finalistą był człowiek z pasją w oczach, szkoda że górują cwaniacy...
TentMer (usunięte konto #10799) 23.11.2010 (19:05:43)
 0