Łukasz Szewczyk23.11.2010 (18:02)50

TVN szykuje nowe show - następca "Idola" (wideo)

"X-Factor" to muzyczny odpowiednik programu "Mam talent", w którym poszukiwani się ludzie obdarzeni talentem wokalnym. Uczestnicy mogą liczyć na popularność oraz kontrakt płytowy. Nad polską wersję muzycznego show pracuje telewizja TVN. Nowe show zadebiutuje wiosną 2011 roku.

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 20 z 50)

sweiale to rozumiem ale seriale zrzynac zal TVN !!!!!
 0  
Fantastycznie, czekałem na niego w POLSCE!
 0  
"Jak NIEOFICJALNIE dowiedziała się Plejada.pl" - jak można pisać takie bzdury, skoro plejada.pl (żałosna namiastka i podróbka pudelka) należy do ITI
 0  
Jeżeli po wprowadzeniu tego programu zobaczę chociaż jednego śpiewającego ciula w mam talent to normalnie tych jurorów zabije!
 0  
Kolejne gówno tańczy i śpiewa w tym kraju. Żygać się chce ludzie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 0  
Znając TVN będą pewnie promować Disco Polo - tak jak w MT i Rozmowach w Toku. Ale to akurat dobrze :)
 0  
A jakie są teraz polskie formaty? Stand Up. Zabij Mnie śmiechem! ;D Jak to mają być takie nasze, polskie formaty, to wolę X Factor. To będzie genialny program, bo będzie w TVN'ie, a nie w Polsacie.
 0  
Polsat powinien wskrzesić Idola ten program ma potencjał. Nadawać go w piątki lub niedziele (nie bać się konkurować z TZG). W Niemczech (10 edycji) i USA (11 edycji) nadawane są jednocześnie w jednym sezonie Idol i X Factor w konkurencyjnych kanałach.
 0  
TAAAKKKK!!!

Najlepsza informacja tygodnia!
 0  
X Factor bije wszelkie rekordy popularności w UK, jest to jeden z głównych tematów rozmów między ludźmi.

W Polsce Mam talent pokazało że jest popyt na talent shows. Więc na X Factor miejsce sie znajdzie, szczególnie jak odciąży to Mam talent z osób śpiewających.
 0