Łukasz Szewczyk28.11.2010 (13:19)13 komentarzy

Real Madrid TV w Orange sport i Orange sport info

W grudniu do oferty kanałów Orange sport i Orange sport info włączone zostaną programy Real Madrid TV. Wśród nich znajdą się retransmisje meczów Królewskich w trzech głównych rozgrywkach - La Liga, Puchar Hiszpanii oraz Liga Mistrzów.
Poza meczami widzowie będą mieli do dyspozycji relacje z konferencji prasowych, magazyny newsowe, a ponadto reportaże z życia gwiazd klubu oraz programy rozrywkowe z ich udziałem. Pierwszy mecz Barcelona - Real już w czwartek 2 grudnia w Orange sport info o godz. 18:15.
Real Madryt to jeden z najsłynniejszych i najbardziej utytułowanych klubów świata. W swojej 108-letniej historii 31 razy zdobył mistrzostwo Hiszpanii, co stawia zespół z Madrytu zdecydowanie na pierwszym miejscu w ojczyźnie. Rekordowe są także zdobycze Królewskich w Pucharze/Lidze Mistrzów - dziewięć razy sięgali po to prestiżowe trofeum. W 1998 r. Real został uznany przez FIFA za najlepszy klub piłkarski XX wieku.

Programy Real Madrid TV nie będą pierwszą tego typu propozycją w portfolio Orange sport i Orange sport info. Od kilku miesięcy abonenci mają także do dyspozycji ofertę Arsenal TV, dzięki czemu mogą śledzić m.in. wyczyny polskiego bramkarza Łukasza Fabiańskiego.
Orange sport

Komentarze (1 - 10 z 13)

powinny być transmisje na żywo ale nie muszą
 0  
Transmisje na żywo ligi hiszpańskiej na wyłączność ma Cyfra+. Więc można zapomnieć o tym że w tym paśmie będą mecze live. Jak już to jakieś powtórki
 0  
wlasnie przeczytalem na pasku orange sport info ze maja tez AC MILAN TV
 0  
Gdzieś widziałem też Arsenal TV, jeżeli chodzi o prawa do transmisji to ma na nie wyłączność Canal+, ważne jednak, że mogą puszczać retransmisje bądź mecze pucharowe
 0  
a w n-ce to jedna wielka dupa bo nie ma tych kanałow
 0  
Michał: nie Cyfra+ a Canal+...
 0  
orange sport mam takie kanały klubowe

Arsenal TV, Real Madrid TV, Ac Milan TV. bo calal+ ma wszystkkie najlepsze ligi na wyłacznośc Liga HIszpańska, Angielska, Francuska, Włoscka i na eurosport mozna obejrzec dodatkowo Lige niemiecka live także tam króluje piłka nozna.

eurosport jest w kazdej platformie..
 0  
szkoda ze polsat nie kupił MIlan TV i real TV miałby 5 kanałow klubowych a takto ma

Chelsea.TV
LiverpoolFC.TV
Barca.TV

i tak dobrze bo oferte mamy sportową super.
 0  
I po co to po fakcie oglądać co już było !bez zensu
 0  
polsat ma:
Chelsea TV
Liverpool TV
Barca.TV
CelticTV
Ajaks amsterdamTV
InterTV
 0