Łukasz Szewczyk29.11.2010 (9:42)94 komentarze

Telewizja "n" z regularną ofertą 3DTV

Telewizja "n" wprowadza usługę - nShow 3D, która regularnie będzie oferowała materiały w 3DTV - bezpłatnie do końca 2011 roku. Na początek transmisja walki z udziałem Alberta "Dragona" Sosnowskiego. Wkrótce m.in. koncerty i filmy.
Telewizja "n" wprowadza do oferty usługę nShow 3D, pierwszą regularną usługę telewizyjną 3D w Polsce. Nowa usługa 3D zadebiutuje w sobotę 4 grudnia 2010 roku transmisją pojedynku organizowanego w ramach Europejskiej Unii Boskerskiej (EBU), pomiędzy reprezentantem Polski Albertem "Dargonem" Sosnowskim i Alexandrem Dimitrenko, broniącym tytułu mistrza Europy.
W odróżnieniu od innych wydarzeń w 3D zaprezentowanych w trakcie ostatniego roku ramówka "nShow 3D" będzie obejmowała regularnie nadawane produkcje w 3D bez dodatkowych opłat do końca 2011 roku dla wszystkich abonentów platformy "n" bezpośrednio przy użyciu aktualnie posiadanych dekoderów. Każdy dekoder platformy "n" jest przystosowany do odbioru 3D. Korzystając z telewizorów dostosowanych do odbioru obrazu 3D oraz specjalnych okularów, wszyscy abonenci platformy "n" uzyskają ekskluzywny dostęp do "trzeciego wymiaru rozrywki", regularnej dawki koncertów, filmów, dokumentów i wydarzeń sportowych w 3D.

- Jesteśmy dumni, że możemy potwierdzić naszą rolę technologicznego lidera wprowadzając dla naszych abonentów pierwszą i jedyną regularną usługę telewizyjną 3D w Polsce. W końcu chodzi o oferowanie naszym abonentom doskonałych programów telewizyjnych, a transmisja na żywo walki EBU w "nShow 3D" będzie wspaniałym programem na inaugurację nowej usługi 3D - mówi Christian Anting, dyrektor operacyjny.

Po wale nShow 3D" planuje nadać dwie dodatkowe walki bokserskie w grudniu, koncert wszechstronnie utalentowanego i powszechne uznanego muzyka Jeana Michelle Jarre’a oraz transmisję na żywo meczy Ligii Mistrzów w 3D. Ponadto platforma "n" przygotowała świąteczną niespodziankę w 3D dla swoich abonentów na 24 grudnia 2010 roku.
Telewizja "n"

Komentarze (1 - 10 z 94)

elclasico.pl
Takie rzeczy można oglądać w 3D...
 0  
Ojoj, i oto C+ mająca być liderem 3D została głęboko w d...
 0  
ale abonenci n-ki nie chca 3D tylko prawdziwego HD a nie pseudo HD ktory jest nadawany na n-ce!!!!
 0  
niech n-ajsampierw zrobią ze swojego n - pseudo hd prawdziwe hd, a potem niech zajmą się psuciem 3go wymiaru, n - szkodniki
 0  
no to pieknie znow N pokazala rogi szczegolnie cyfrze z transmisjami w 3D
 0  
oj coś cyfra zaczyna odstawać. Słabe promocje, zero miejsca na trp. brak nowości w ofercie programowej ,a tu jeszcze N ich wyprzedziła z ilością 3D.
 0  
MARCINI [email protected] by to byl news ze to cyfra oferuje tyle transmisji w 3D to byscie wychwalali i nic nie wspomnieli o HD ale to N i trzeba ich zjechac sam mam cyfre i nikogo nie obrazam maja niech sie ciesza
 0  
regularnosc tych transmisji na czym bedzie polegala? pewnie na powtórkach
i tak Cyferka jak na razie pokazala wiecej transmisji 3d niż N hehe

ale nie o to chodzi, przeciez odsetek procentowy ludzi ma telewizor 3d,
liczy sie content ... El Classico :)
 0  
Tak, tak zaraz będzie więcej trollujących na n. Nawet jakby n na rok zwolniła wszystkich z opłat to i tak będą trollować, że oni tej nędznej n nawet za darmo by nie chcieli:)

P.S. piter daj głos!!!
 0  
Tylko kurde nie oglądajcie tego w okularach z gazetki...
 0