Łukasz Szewczyk29.11.2010 (9:42)94

Telewizja "n" z regularną ofertą 3DTV

Telewizja "n" wprowadza usługę - nShow 3D, która regularnie będzie oferowała materiały w 3DTV - bezpłatnie do końca 2011 roku. Na początek transmisja walki z udziałem Alberta "Dragona" Sosnowskiego. Wkrótce m.in. koncerty i filmy.

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 20 z 94)

ubaw po pachy

15 minut po publikacji tutaj tego newsa, Tomasz Berezowski przepisał go na firmowym forum i udaje dobrze poinformowanego (jego dni w N są już policzone za ciągłe wpadki techniczne, za które jest on odpowiedzialny)

to nic, że od piątku abonenci N praktycznie nie mogą używać swoich dekoderów bo N wysłała im zepsute oprogramowanie

pracowników N to niewiele interesuje, poszli sobie świętować weekend

zamiast naprawić software, albo przynajmniej oddać poprzednią wersję, zamiast naprawić EPG na Filmbox, itp. itd. oni w ramach odwrócenia uwagi wolą wprowadzić następny gadżet dla kilkunastu osób w Polsce

to jest go...wno a nie platforma
 0  
@Ryszard Herodd

Ja nie mam żadnych problemów ze swoim dekoderem, więc sprawa może dotyczyć tak samo kilkunastu osób w Polsce.
 0  
moj turbacz tez działą w porzo
 0  
do heroda i nie tylko,
masz rację, nie na takie nowe oprogramowanie liczyłem, a tu znowu "nowości", korzystanie z programów radiowych wymaga włączenia telewizora (po co ?), wcześniej korzystałem tylko z włączonego nboxa, i to ma być "nowe" oprogramowanie, poprawcie to !
 0  
No i super! Wreszcie wykorzystam swoj odbiornik 3DTV! Jak zwykle N pokazala ze jest najlepsza. A generalnie teraz mamy niezle przyspieszenie w N, ostatnio co kilka dni nowosc a z tym 3D to dali Cyfrze w plecy :)
 0  
Ja również moge potwierdzić - dwa N-Box Recordery Turbo i zero problemów po aktualizacji :)
Mam nie odparte wrażenie że swoje infantylne i gnębiące N-ke komentarze wypisują wyłącznie ci którzy z usług owej platformy nie korzystają...z wielu powodów, a którym, powiedziałbym nie jest fakt niechęci do posiadania owej platformy, tylko wiążąca umowa z innym dostawcą...a nieczęsto napewno niepełnoletność i poprostu brak kasy na opłacenie.
Z wypowiedzi niektórych udzialających się tutaj osób "dotyczy to właściwie wszystkich news-ów dotyczących operatorów" można łatwo wydedukować iż są to osoby niewykształcone wręcz prymitywne w swoim języku.
Na takich ludzików to szkoda cennego czasu :)
 0  
narazie liczy sie to kto pokazuje 3d
Dzisiaj granderby barca -real w 3D W CANAL PLUS
POLECAM ,
 0  
słuchacz - ciekawe że umnie radio działa także na wyłączonym Tv.
Uprzedzając kolejne pytanie - zarówno przy ustawionym sygnale Tv po złączu Euro jak i HDMI.
Masz coś pochrzanione i wsio.
 0  
Tak z ciekawości, gdzie n-ka to upchnie?
 0  
Ludzie posłuchajcie tylko siebie. Jęczycie jak małe dziewczynki na tą N. I to niezależnie od tego co wprowadza. Ostatnio np pokazała ja wygląda prawdziwy multiroom, to też trzeba było pojęczeć.
Dla mnie tworzycie tzw grupę "Downa Mastersów"
Gadżet dla kilkunastu osób? A 3d Cyfry+ to może zobaczy cała polska?
 0