Łukasz Szewczyk07.12.2010 (20:34)24 komentarze

Toya: Wysyp nowych kanałów TV - już 22 w HD

W piątek - 17 grudnia 2010 roku - oferta programowa telewizji cyfrowej Toya poszerzona zostanie o 6 kanałów (m.in. TVP Seriale, Radio na wizji, Romance TV). Po zmianie pełna oferta obejmie 164 kanały, w tym 22 w jakości HD.
Do najszerszego pakietu TOYAcyfrowa włączone zostaną kanały:

- TVP HD, czyli programy rozrywkowe, sportowe, dokumentalne, seriale oraz pozycje filmowe w wyróżniającej się na rynku jakości obrazu HD.
- TVP Seriale - nowy kanał tematyczny telewizji publicznej. Polska alternatywa dla istniejących kanałów serialowych, bazujących głównie na zagranicznej ofercie programowej.
- Romance TV – nowy kanał filmowy. Najlepsze europejskie produkcje: hity filmowe, adaptacje bestsellerów, seriale i telenowele.
- Playhouse Disney – trzeci kanał Disneya w Polsce, po Disney Channel oraz Disney XD, utrzymujący się w czołówce oglądalności wśród stacji dla dzieci. Swój program kieruje do widzów w wieku przedszkolnym (od 2 do 5 lat).
- Radio na Wizji – program radiowy Polskiego Radia, którego innowacyjność polega na równoległym nadawaniu fal radiowych i emisji programu telewizyjnego.

Z kolei pakiet premium Discovery HD wzbogaci się o kanał Mezzo Live HD, zmieniając jednocześnie nazwę na Discovery&Mezzo HD. Mezzo Live HD – unikalna kombinacja muzyki klasycznej, jazzu i tańca. Najważniejsze wydarzenia w najlepszej jakości – festiwale, koncerty, recitale transmitowane na żywo.

Dla wszystkich Abonentów na Gwiazdkę (22.12.2010 - 22.01.2011) odkodowany zostaje Pakiet Pociecha (Da Vinci Learning, Nickelodeon, Cbeebies, Bebe tv).

Komentarze (1 - 10 z 24)

toya coś robi a vectra stoi w miejscu
 0  
Czyli do 17 grudnia mamy 2 nowe kanały w Polsce...
 0  
Szkoda, że Toya nie wprowadza oferty drogą satelitarną, tylko kablem. Jestem zdany na Cyfrę... :/
 0  
Zapomnieliście podać tylko ceny tego gigantycznego pakietu toya.net.pl , wole Cyfre, bo jest prawie to samo i taniej przy dobrej promocji...
 0  
UPC tez spi.
 0  
Ups i sie nie obudzi !!!
 0  
miałem sen, piękny sen .... a w tym śnie każdy abonent mógł sobie wybierać kanały jakie chce oglądać i tylko za nie płacić ...
kur..a ... budzik zadzwonił! Trza do roboty wstać.
 0  
@gala (C+): Do roboty o 23? No to nie zazdroszczę pracy... :D

A tak już na poważnie, to masz całkowitą rację, oferta tak samo doskonała jak i nierealna. Niestety, nieopłacalna dla operatorów.
 0  
Pełna oferta Toya to ponad 200 zł miesięcznego abonamentu ludzie! Kto z was tyle płaci w Cp, Cyfrze czy N ? Nikt! Dużo kanałów = duży abonament!
 0  
I żeby w tym abonamencie byl mulltirom,to jeszcze by było ta oferta godna spojrzenia i rozpatrzenia.A tak to to można się podetrzeć ta oferta.
Z n-ka tu przegrywają.
 0