Łukasz Szewczyk08.12.2010 (15:35)5 komentarzy

Radio na wizji ruszy testowo w grudniu

Jeszcze w grudniu 2010 roku Polskie Radio, zgodnie z zapowiedziami, zadebiutuje na telewizyjnej antenie. U operatorów pojawi się nowy kanał telewizyjny - Radio na wizji. Na razie testowo.
Wczoraj telewizja kablowa Toya - piąty gracz na rynku kablowym w Polsce - jako pierwsza w Polsce poinformowała o wprowadzeniu do swojej oferty (17 grudnia) nowego kanału telewizyjnego Radio na wizji. Tym samym Polskie Radio dotrzymuje słowa i rusza z telewizją.
- Polskie Radio jest w tej chwili na etapie końcowych prac związanych z uruchomieniem stacji. Założyliśmy, że sygnał Radia na Wizji będzie dostępny jeszcze w tym roku w kablówkach oraz u operatorów telewizji cyfrowej. Będzie to jednak wersja testowa. Kanał w pełnym wymiarze zacznie funkcjonować w drugiej połowie stycznia - wyjaśnia nam Radosław Kazimierski, rzecznik prasowy Polskiego Radia.

Z wcześniejszych informacji wynika, ze Radio na wizji ma być propozycją dla słuchaczy i widzów, przede wszystkim w wieku 25-45 lat. Wykorzystując przede wszystkim własną infrastrukturę techniczną Polskie Radio planuje zaoferować kanał publicystyczno - rozrywkowy, będący połączeniem najlepszych cech radia i telewizji. Odbiorcy znajdą tam szybką informację, wywiady oraz klipy muzyczne.

Na razie radiową Czwórkę można podglądać już w Internecie pod adresem www.polskieradio.pl/czworka

Komentarze (1 - 5 z 5)

a kiedy będzie w vectrze
 0  
Wniosek nasuwa sie sam - oni to zakoduja. Sic!
 0  
A kiedy to będzie na CP?


Taki podział 25-45 lat , taką grupę jeszcze można podzielić według upodobań muzycznych. Niemożna tak pchać wszystkich do jednego wora
 0  
Nie będzie w ogóle w Vectrze
 0  
oficjalnie 31 lutego:D
 0