Łukasz Szewczyk10.12.2010 (13:50)11 komentarzy

Wysyp nowych seriali w HBO od stycznia 2011

Płatny kanał filmowy HBO Polska w styczniu 2011 roku przygotował garść premier serialowych dla swoich abonentów, wśród nich m.in. od dawna zapowiadane "Zakazane imperium".
10 stycznia 2010 roku na antenie HBO Polska zadebiutuje nowy serial obyczajowy "Zakazane imperium" (emisja w poniedziałki o godz. 20.10). Serial przedstawia wnikliwy obraz Ameryki czasów prohibicji. Mentalność ludzi, ich zwyczaje, pragnienia i namiętności. Serial był jedną z bardziej wyczekiwanych tegorocznych premier telewizyjnych w Ameryce. Za produkcję filmu odpowiada stacja HBO, a jego twórcą jest Terence Winter ("Rodzina Soprano"). Scenariusz został oparty na książce Nelsona Johnsona pod tym samym tytułem.
Z kolei 7 stycznia 2010 roku na antenie HBO Polska zadebiutują dwa kolejne seriale. "Dorastająca nadzieja" to pełen humoru serial o perypetiach lekkomyślnego młodzieńca, który musi zmierzyć się z problemem nieoczekiwanego ojcostwa. Z kolei "Mogło być gorzej II" to pełen absurdów i humoru drugi sezon serialu HBO o upadłym baseballiście, który liczy na szybki powrót do gry.

Natomiast 4 stycznia 2010 roku na antenie HBO Comedy zadebiutuje szósty sezon serialu "Ekipa". Młody aktor Vince Chase (Adrian Grenier) uparcie próbuje zaistnieć w zepsutym, pełnym blichtru i paradoksów świecie Hollywoodu. Nowy sezon pokazuje ciąg dalszy zabawnych perypetii grupy przyjaciół, którzy próbują zrobić karierę w świecie show-biznesu. Natomiast od 3 stycznia na antenie HBO Comedy "Uziemieni" - serial komediowy opowiadający o pewnej irlandzkiej rodzinie żyjącej na peryferiach Nowego Jorku.

Komentarze (1 - 10 z 11)

Boardwalk Empire - fajny serial
 0  
chyba nie chodzi tu o trawkę tylko o serial Ekipa (Entourage)
 0  
gdzieś czytałem ze nowego roku będzie jakiś nowy kanał.
 0  
"Mogło być gorzej" to jeden z lepszych serialów. Polecam.
 0  
HBO to jeden wielki syf. Dno na kółkach
 0  
HBO --- bez komentarza !!!.
Wystarczy obejrzeć przez jeden miesiąc
i możemy już nie oglądać do końca roku , tak
samo jak Filmbox HD .
,, Nie lękajcie się ,, film leci codziennie już pół roku i
,, Opera u czubków ,, i wiele innych .
Powtórki gonią powtórki - - za co tu płacić ???.
 0  
to kanał filmowy czy serialowy ?
 0  
A gdzie jest serial ,, V "
 0  
Podobno od przyszłego roku wszystkie kanały HBO i Cinemax mają być nadawane w HD, ale wiadomo jak to jest w naszym kraju ;)
 0  
A co chcesz oglądać ? powtórki - powtórek , ale w jakości HD .
Tylko jakie to jest HD ?.
 0