Łukasz Szewczyk17.12.2010 (23:16)21 komentarzy

Sylwester TVP2 bez Ich Troje i Mandaryny

Głośno wokół sylwestrowej imprezy telewizyjnej Dwójki. Jednak nie w związku z gwiazdami, które wystąpią na scenie, ale z powodu zamieszania wokół tych, którzy nie koncert nie zostali zaproszeni.
Jak już informowaliśmy, w ostatnią noc 2010 roku telewizyjna Dwójka zaprasza na "Imperium gwiazd" we Wrocławiu. Michał Wiśniewski w kilka tygodni temu mediach zapowiadał, że będzie to okazja do pokazania Ich Troje z nową wokalistką oraz odmienionej Mandaryny. Jednak nic z tego.
"Prezydent Wrocławia kategorycznie sprzeciwił się występowi zespołu Ich Troje i Mandaryny na Sylwestra w TVP 2. W związku z tym bardzo gorąco przepraszamy, ale nas nie będzie.." - poinformował swoich fanów Michał Wiśniewski.

Na zarzuty szybko odpowiedziało biuro prasowe Miasta Wrocław, które twierdzi, że Wrocław, jako współorganizator koncertu sylwestrowego nigdy nie brało pod uwagę występu zespołu Ich Troje. Za dobór artystów odpowiada redakcja TVP2.

"Nie mam pretensji do prezydenta miasta Wrocławia. On musi kłamać, że jest niewinny. (...) Pretensje mam tylko w sprawie Mandaryny. Ona naprawdę się przygotowała. I nie wolno ją karać za to, że nazywa się Wiśniewska" - dodał Wiśniewski.

Zamieszanie wokół koncertu przeniosło się do Internetu. W sieci pojawił się protest fanów Ich Troje przeciwko prezydentowi Miasta Wrocławia.

Komentarze (1 - 10 z 21)

i bardzo dobrze!!! i tak jest za dużo chłamu. Prezydent jest jak najbardziej z jajami tylko powinien się do tego przyznać, mógłby też trochę więcej tego chłamu odrzucać. Wiśniewski i Mandaryna dobrzy są na odpusty, a nie na imprezy w dużych miastach.
 0  
ufff. ich troje to najwieksze gow... talentu nie widzę, profesjonalizmu tym bardziej. I tak się dziwie że to jeszcze nie umarło, Wiśniewski sprzedawał swoje płyty za 5zł w kioskach ruchu :o Artysta po byku...
 0  
Prezydent z miasta Wrocław i redakcja TVP2 po prostu dostrzegła beztalencie tych "artystów" i to napisane jest "kategorycznie" się temu sprzeciwił. A mimo że Mandaryna może ma ładną buźkę nie zapewniło jej uczestnictwo na sylwestrze bo nie ma po prostu talentu. Mandaryna musi być wpieniona ^^
 0  
Polsat zdobył na święta "Kevina...", a tvp nie jest w stanie zorganizować Mandaryny? To się nazywa lekceważyć swoich widzów...
 0  
i dobrze
 0  
Mandaryna się przygotowała? nagrała już plejbek? ha ha
 0  
mandaryna wzięła lekcje gry na flecie, ale niestety u niewłaściwego dyrygenta.

p.s. szczerze, to wisi mi kto i gdzie wystąpi i tak nie będę oglądał tv w sylwestrową noc :p więc może nawet wystąpić zespół wokalno - taneczny szkoły podstawowej nr 4 z Wąchocka z 40 minutowym set'em.

ludzie tak w ogóle to więcej TOLERANCJI
nikt nikogo nie zmusza by marzł na rynku we Wrocku lub oglądał dwójkę.
 0  
A szkoda chcialem zobaczyć Mandarynę:) zostanie mi Polsat
 0  
Niech Terentiew ich zaprosi. W końcu to jej podopieczni
 0  
to jest bardzo poniżające tak potraktować ludzi czuję wstręt do tvp i wrocławia niech wam przygrywa steczkowska i stara rodowiczka no i edka z swoimi starymi szlagierami ale będzie skocznie i wesoło
 0