Łukasz Szewczyk19.12.2010 (20:44)15 komentarzy

Iwona Radziszewska wraca na wizję

Dziennikarka Iwona Radziszewska, kojarzona przede wszystkim z Grupą TVN ("Fakty", TVN Style) po kilkuletniej przerwie powraca na wizję - do telewizyjnej Jedynki.
Od stycznia 2011 roku Iwona Radziszewska rozpocznie prace w Telewizji Polskiej, gdzie będzie prowadzącą reportersko-interwencyjnego magazynu "Celownik" w TVP1 - podaje Presserwis.
Tym samym Radziszewska po trzyletniej przerwie powraca na wizję. Od 2008 roku pełni funkcję rzecznika prasowego ministerstwa kultury i dziedzictwa narodowego. Wcześniej (do 2003 roku) była dziennikarką "Faktów" TVN, z kolei od 2004 do 2006 roku kierowała kobiecym kanałem telewizyjnym TVN Style.
Presserwis

Komentarze (1 - 10 z 15)

wow super! pamietam jak się żegnała z widzami Faktów TVN kiedyś...bardzo profesjonalna prezenterka (lepsza od Pati Redi i Justyny Kochanke).

Tylko szkoda, ze ją dali do takiego kiepskiego programu. W ogole ciekawe jak ją oświetlą. Każdy kto przechodzi do TVP z TVN wygląda gorzej...makeup, ciuchy, światło, współgranie ze scenografią...:(
Mogłaby też poprowadzić Wiadomości. Oby jej nie dali tylko do Teeelekspresu pozniej, bo kaza jej chodzic do solarium i przefarbować się na brąż:(
 0  
Tylko że w nawiedzonym programie Celownik kariery nie zrobi. Jak to się mówi - nie ten target dla normalnego ludzia.
 0  
Jak miło, że już poprawiliście te błędy w tekście, ale kasowanie komentarzy to takie nie fajne :P
By the way.. Fajnie, że wraca pamiętam ją jeszcze z faktów, ale szkoda, że do jedynki.
 0  
~Chriss a co Ci sie w jedynce nie podoba ?
~burek nawiedzony to jest Ty przez Szkło Kontaktowe.
 0  
Gdybym miał wymienić jedną rzecz - powtarzam, rzecz, to najbardziej w jedynce nie podoba mi się imć Pospieszalski. Ale jak widać trzyma się mocno - co jest rzeczywiście potwierdzeniem, że układ istnieje, wszystkich zwalniają a jego nie. Tyle tylko, że ten układ stworzył sam Kłamczyński.
 0  
@lolek - nie pomyliłeś forum? To nie jest miejsce na politykę. Rozmawiajmy o mediach.
 0  
tia justyna popchanke bardzo lubię pro żądowy kanały TVN24 brafo pjemier Donald Tusssskkkkkkk za wzorowe śledztwo w sprawie śmierci Prezydenta PR Lecha Kaczyńskiego.
 0  
Pani Pohanke -Kohanke to zaczyna gwiazdorzyc na całego . Jej prowadzenie rozmów w Faktach po Faktach polega na tym ze ona mowi 10 słów a gość 2 i do tego z trudem bo pani prowadząca wie lepiej . Moze fakt ze jej mąż dyrektorzy TVN-owi 24 ja tak zainspirowało
 0  
tiaaa, PO przejęła TVP, więc teraz swoich wiernych żołnierzy z TVNu tam wpycha, pewnie TVP teraz będzie drugim TVNem, czyli prostytutką rządu...
 0  
@lolek - dziecko, wypad na forum wyborczej, tam sobie pogadasz z innymi nawiedzonymi, plującymi jadem, nienawidzącymi wszystkiego co inne lemingami, takimi jak ty.
 0