Łukasz Szewczyk07.01.2011 (12:00)6 komentarzy

Premiery seriali i filmów w Universal Channel

W lutym 2011 roku kanał telewizyjny Universal Channel przygotował dla widzów kilka premier filmowych oraz serialowych. Nie zabraknie także premierowych odcinków nowych w Polsce seriali jak m.in. "Hawaii 5.0" czy tez "Zaprzysiężeni".
W miesiącu zakochanych Universal Channel poleca trzeci sezon serialu detektywistycznego "Castle". Pisarz Richard Castle (Nathan Fillion) kontynuuje swą współpracę z detektyw nowojorskiej policji, Kate Beckett (Stana Katic). Niespodziewanie ich wzajemne stosunki komplikują się. Castle próbuje je naprawić, jednocześnie pracując nad nowym bestsellerem. Beckett i Castle muszą jednak zapomnieć o dzielących ich różnicach, by wraz z detektywami Javierem Esposito (Jon Huertas) i Kevinem Ryanem (Seamus Dever) ścigać tajemniczych, nowojorskich zabójców. Premiera trzeciego sezonu 28 lutego (emisja w każdy poniedziałek od o godz. 21).
Ponadto premierowe odcinki serialu "Hawaii 5.0". Jest to nowa wersja kultowego serialu z Alexem O’Loughlinem i Grace Park w rolach głównych. Detektyw Steve McGarrett postanawia powrócić do rodzinnego Honolulu, by schwytać zabójcę swojego niedawno zamordowanego ojca. Emisja na kanale Universal Channel w środy, godz. 21.

Nowym serialem jest także "Zaprzysiężeni". Dramat policyjny z Tomem Selleckiem w roli owdowiałego komendanta policji, który jest jednocześnie przełożonym trojga swoich dzieci. Wszyscy oni – realista Danny (Donnie Walhberg), prokurator Erin (Bridget Moynahan) oraz rekrut Jamie (Will Estes) – stanowią oddanych pracowników nowojorskiego wydziału policji. Emisja w każdy czwartek miesiąca o godz. 21.

Filmowe premiery lutego na kanale Universal Channel to m.in. "Życie Carlita – Początek" - Portorykańczyk, czarnoskóry Amerykanin i Włoch, którzy zaprzyjaźnili się w więzieniu pod koniec lat 60. XX wieku, rządzą narkotykowym światem Harlemu (premiera: 1 lutego o godz. 22:50), "Detoks" - brutalna scena podczas służby sprawia, że policjant trafia na odwyk. Wkrótce okazuje się, że pacjenci kliniki po kolei stają się ofiarami zabójcy (premiera: 3 lutego o godz. 23:00), "K-911" - tajemniczy strzelec wyborowy wymusza współpracę na parze przewodników psów policyjnych z departamentu policji w Los Angeles, (premiera: 8 lutego o godz. 22:50), "Randka ze śmiercią" - prawniczka bada sprawę śmierci swojej siostry. Wygląda na to, że jej zabójcą był mężczyzna, poznany przez internetowe biuro matrymonialne (premiera: 22 lutego o 22:50).

Z kolei od 6 lutego 2011 roku trzeci sezon reality show "Bezczelnie perfekcyjny", w którym widzowie poznają Jeffa Lewisa. Zarabia on na życie kupując i remontując domy, po to, by następnie sprzedać je z zyskiem. Serial, którego akcja rozgrywa się w Los Angeles, przedstawia kulisy handlu nieruchomościami. Jeff i podobni mu „obrotni” inwestorzy na oczach widzów przeobrażają brzydkie, zaniedbane domy w prawdziwe dzieła sztuki.
Universal Channel

Komentarze (1 - 6 z 6)

ten kanał powinni zlikwidować, bo przynajmniej w Nce jego jakość obrazu to jest ŻENADA (mój telefon komórkowy kręci filmy z lepszą jakością)
 0  
Szkoda, że kanały NBC Universal są tak zacofane jeśli chodzi o stronę techniczną... SD i to w 4:3... do tego niezbyt porywająca ramówka (w szczególności SciFi bardzo mnie zawiódł) i cenzurowanie seriali (totalna głupota).
 0  
OLO46
po cholerę zabierasz głos w sprawie N jak ty jej na oczy nie widziałeś--
pozdrów PREZESA
 0  
Castle trzeci sezon - super sprawa. Tylko 14 odcinków w plecy co jak na Polskie warunki bardzo szybko. Ni i Hawaii 5.0, cieszy w miarę szybka premiera.
Całkiem ciekawy okres zimowo-wiosenny.
 0  
ja w ofercie cyfrowej upc polska mam dobra jakosc universal channel i bardzo fajne filmy i seriale leca czasem na nim.
kolosutron 1245 klient tv cyfrowej upc polska 8.01.2011 (12:20:35)
 0  
chcemy Dextera 5 :)))))))))
 0