Łukasz Szewczyk07.01.2011 (16:00)13 komentarzy

Polska walczy o galę MTV

W przyszłym tygodniu powinno się rozstrzygnąć, które miasto będzie gospodarzem gali wręczenia popularnych nagród muzycznych - MTV Europe Music Awards 2011. Duże szanse na zwycięstwo ma Warszawa.
Warszawa może zostać gospodarzem gali MTV Europe Music Awards 2011. Uroczystość miałaby się odbyć w listopadzie 2011 roku na Stadionie Narodowym - dowiedziało się =http://www.tvnwarszawa.plTVN Warszawa. Ostateczna decyzja w tej sprawie ma zapaść na początku przyszłego tygodnia.
Rozmowy w tej sprawie trwały od roku. Telewizja oraz władze miasta na razie nie chcą komentować tych informacji - do czasu oficjalnej decyzji ze strony MTV. Tym bardziej, że MTV bierze pod uwagę jeszcze dwie inne lokalizacje w Europie. Jednak - według nieoficjalnych informacji - to Polska ma największe szanse.

MTV Europe Music Awards 2011 to jedna z najważniejszych muzycznych imprez w świecie muzyki. Widzowie MTV w głosowaniu wybierają najlepszych artystów, piosenki czy teledyski roku. Od kilku lat przyznawana jest także regionalna nagroda dla polskiego wykonawcy.

Przypomnijmy, że Polska jest także ważnym elementem na mapie MTV - to właśnie polski oddział produkuje dla Europy kanał MTVN HD, czyli MTV w wysokiej rozdzielczości (HD). Stacja otrzymuje od widzów z całej Europy (m.in. w Internecie) pochlebne opinie na temat swojego programu.
TVN Warszawa

Komentarze (1 - 10 z 13)

Udział Polski w tak ważnym wydarzeniu to dla mnie prawie taki sam sukces jak wygrana w milionerii.
 0  
Oby się Polsce udało wygrać! Trzymam kciuki ;)
 0  
tyle gwiazd w jednym miejscu wow. ciekawe czy warszawka by sobie poradzila
mam nadzieje ze sie uda
 0  
#stanowczeNIEwpuszczaniunagaleEMAodlat18
 0  
Super. 3mam kciuki ;]
 0  
no to fanki Biebera będą miały radochę
 0  
trzymam kciuki za Warszawę, to by była świetna promocji dla naszego kraju
 0  
Tez mi wydarzenie ha ha ha aha
 0  
MTVN HD to zacny kanał, w przeciwieństwie do niewypału - polskiego MTV. W sumie zamiast polskiego odpowiednika MTV wolałbym MTVN hd w wersji SD. ;) Od biedy może być jeszcze Viva - jest za free to nie ma co marudzić
 0  
było by fajnie ! :D
 0