Łukasz Szewczyk14.01.2011 (10:01)55 komentarzy

VH1 zmienia się w Comedy Central Family

Od piątku (14 stycznia 2011 roku) muzyczny kanał telewizyjny VH1 Polska praktycznie zmienił się w Comedy Central Family. Pasmo z serialami zajmie większość cześć ramówki stacji.
Od 14 stycznia 2011 roku wydłużone zostało serialowe pasmo Comedy Central Family na antenie VH1 Polska. O zmianie charakteru kanału informują swoich klientów także operatorzy: "w związku ze zmianą charakteru programu VH1 (...) MTV Networks Polska przedstawia jego nową odsłonę pod nazwą Comedy Central Family".
Pasmo Comedy Central Family od dzisiaj będzie rozpoczynało się już o godzinie 9 rano (obecnie od 16) i potrwa do 1 w nocy. W pozostałych godzinach będzie nadawana muzyka - "VH1 Hits" oraz "Rock Your Baby".

Na otarcie łez niektórzy operatorzy wprowadzili do swoich ofert kanał VH1 Europe. Także adres www.vh1.pl przekierowuje od dzisiaj do ramówki kanału VH1 Europe.

Wraz ze zmianami od pierwszych odcinków będą emitowane takie pozycje jak: "Roseanne", "Pół na pół", "Bill Cosby Show", "Moja rodzinka", "Dharma i Greg", "Siostrzyczki", "Diabli nadali 3", "Allo, Allo", "Jim wie lepiej", "Nowe życie Fran", czy "Jaś Fasola".

Komentarze (1 - 10 z 55)

szkoda kolejny kanal do dupy bedzie
 3  
A nie lepiej,zrobić te programy osobno ?!

VH1 to dobra stacja,grali dobrą przystępną muze.. Mam nadzieje,że odzielą te stacje.. ;]
 2  
VH1 EUROPE JEST W N I CYFRZE PLUS WIEC NIE WIEM O CO TYLE CHAŁASU POZATYM NAPEWNO SIECI KABLOWE ZAOFERUJĄ VH1 EUROPE MAMY JESZCZE VIVE POLSKA NATOMAST BARDZO CHAŁBYM BY POJAWIŁA SIE STACJA MUZYCZNA TMF .. TMF.NL POZDRAWIAM
 0  
przecież VH1 Europe dodały chyba platformy cyfrowe, więc nie jest tak źle ;)
 0  
bardzo fajne seriale, ktorych nigdzie indziej nie mozna zobaczyc. ciesze sie ze je dali zamiast muzyke ktora i tak leci w kolko ta sama i jak na vh1 calkiem nowa. Teraz na pewno beda mieli wieksza ogladalnosc :-)
 0  
no to juz Vh1 jest do dupy
 1  
mi tam nie żal polskie wersji VH1 mam wersje eurpejska i jest ona lepsza od polskiej min brak durnowatych reklam tylko muzyka

a w CP zastapili VH1 PL na VH1 Europe czy jeszcze nie i tego nie zrobią?
 1  
@marian nie zmienili i raczej nie zmienią CP wykpi się tym że w nocy leci muzyka na tym kanale
 1  
Najlepsze kąski i tak zostały tylko w zwykłym Comedy Central.
Treść edytowana 1 raz (ostatnio 14 stycznia 2011 o 11:17:31 przez Joey).
 1  
Jak można VIVĘ porównywać z VH-1? ...
 1