Łukasz Szewczyk18.01.2011 (13:25)33 komentarze

Radio na wizji zadebiutuje jeszcze dziś

Mimo, że konferencja prasowa dotycząca uruchomienia telewizyjnego projektu Polskiego Radia została zaplanowana na środę, Radio na Wizji jeszcze dzisiaj nada pierwszy program na żywo.
Radio na wizji pierwszy program z nowego studia wyemituje we wtorek (18 stycznia 2011 roku) o godzinie 23 - dowiedział się Presserwis. W tym czasie zostanie wyemitowana dwugodzinna, nadawana na żywo, audycja "Na cztery ręce", w której prowadzący przybliżają ikony popkultury, mówią o trendach na świecie i w kraju. Przyglądają się temu, co popularne.
Radiowa Czwórka - stuido / Fot. Polskie Radio
Radiowa Czwórka - stuido / Fot. Polskie Radio
Telewizyjne studio Polskiego Radia (fot. www.polskieradio.pl)


Przypomnijmy, że Radio na wizji ma nadawać w systemie niekodowanym na satelicie, będzie dostępna także w sieciach kablowych. Docelowo dostęp do telewizji będzie możliwy także za pomocą Internetu (www.polskieradio.pl/czworka. Stacja ma mieć identyczną ramówkę co Radiowa Czwórka. O wszystkich szczegółach telewizyjnego projektu Polskie Radio poinformuje podczas środowej konferencji prasowej.

Radio na wizji ma być publicystyczno-rozrywkową propozycją dla widzów, przede wszystkim w wieku 25-45 lat. Odbiorcy znajdą szybką informację, wywiady oraz klipy muzyczne.
Presserwis

Komentarze (1 - 10 z 33)

kiedy pojawi się na liście w Cyfrze +?
 0  
wymiotowana dwugodzinna audycja? Media2 - wymiotowuje. Na takie błędy trzeba uważać bo niesmak powstaje:)

Dziwna godzina jak na start kanału. Ciekawe czy to taki test, próba czy oficjalny start. Tak czy inaczej ja będę oglądał.
Taką treść i takich gości zaprasza Czwórka do studia że dobrze się stało, że że na wizji będzie można ich zobaczyć. Poza tym ta muzyka:)
Oby tylko ramówka Czwórki za bardzo się pod tą telewizję nie zmieniłą.
Jutro o 19.00 - Cztery: Gramy! - na wizji? No no, ciekawie
 0  
Jakość klipów fatalna, na temat muzyki się nie wypowiadam.
 0  
mam to w CP i jakośc emisji tragiczna
 0  
Ciekawi mnie czy maja materialy wideo , klipy do wszystkich pozycji muzycznych jakie mozna uslyszec na antenie radiowej czworki. Jak rozwiaza problem. Mam nadzieje ze nie z ubożeje muzycznie przez polaczenie radia z telewizja. Samo radio czworka jest jednym z moich ulubionych. Moge tam uslyszec muzyke zupelnie inna niz prezentuja stacje typu viva eska czy 4fun.
 0  
Panie Łukaszu,
zapraszamy do nas na 12.00:)
 0  
Co wy chcecie,od tej jakości ? przecież jest,dobra nadają w 16/9. Więc o co cho ? :)
To dobrze,że dziś startują,a godzina jak każda inna. ;P
 0  
kiedy pojawi się na liście w Cyfrze +?
 0  
Też chciałbym się dowiedzieć kiedy będzie w cyfrze +
 0  
robi się ciekawie, aż muszę włączyć o tej całej 23:00 :)
 0