Łukasz Szewczyk19.01.2011 (23:00)18

X-Factor: Sablewska, Wojewódzki, Mozil, Kuźniar

Już wszystkie karty dotyczące nowego, muzycznego show telewizji TVN zostały odkryte. W jury programu zasiądą: Maja Sablewska, Kuba Wojewódzki i Czesław Mozil. Program poprowadzi Jarosław Kuźniar. Emisja programu wiosną 2011 roku.

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 18 z 18)

To Must Be the Music co będzie w poslacie to w ojczystym kraju miało tylko jedną edycję , bo było bardzo mało popularne. Myślę , że większej oglądlaności niż Stand Up nie będzie miał w naszym kraju. Za to X FACTOR - to będzie coś . Show na światowym poziomie. TVN przejął już wszystkie znane i najbardziej popularne formaty na świecie. teraz jest zupełnym liderem wśród programów rozrywkowych : Top Model, Taniec z Gwiazdami , You Can Dance , Mam Talent , X FACTOR , Wipeour - Wymiatacze czy Milionerzy ( w jesiennej ramówce) ! Z takim składem nie obawiam się o wyniki oglądalności. Na 100% będzie powyżej 5 mln i przebije to frajerowskie Ranczo !
 0  
Kuźniar poprzez "Rozmowę bardzo polityczną" miał szansę na szlifowanie warsztatu potrzebnego do zostanie w przyszłości poważnym dziennikarzem opiniotwórczym. Niestety w obecnych czasach liczy się wyłącznie kasa, ale dziwię mu się niesamowicie - miał zadatki niezłe. A tak? cóż, zostanie kolejnym Ibiszem, Dowborem czy "innym od persilów" - szkoda w sumie, ale zrobi trochę miejsca dla Marcina Żebrowskiego - może ten pójdzie w dobrym kierunku
 0  
Kuźniar w programie rozrywkowym? Zobaczymy, ale coś mi się wydaje, że on do tego nie pasuje. Cieszę się, że będzie Sablewska - w końcu da głos i przede wszystkim, będą potyczki z Kubą Wojewódzkim. Jeśli o niego chodzi to nikt inny nie może go zastąpić. Mozil? Może być śmiesznie. Artysta specjalnie zrobił wideo, w którym mówił że nie bierze udziału. To była ironiczna odpowiedź do tych wszystkich fanów.
 0  
x factor ! Pamiętam była kiedyś taka gazeta !!
 0  
PROGRAM BĘDZIE FAJNY PEWNIE?ALE CZY POBIJE MAM TALENT?PO ZA TYM BĘDZIE WIOSNĄ WIEC MOŻE MIEĆ MIEJ WIDZÓW NIŻ MAM TALENT BO PROGRAMY NADAWANE WIOSNĄ MAJĄ MNIEJ WIDZÓW NIŻ TE NADAWANE JESIENIĄ I ZIMĄ.
DARO NC+ I CYFROWY POLSAT (usunięte konto #9933) 20.01.2011 (16:48:46)
 0  
Kuźniar w życiu d tego się nie nadaje! Jeśli już gdzieś chce być, niech idzie do Szymon Majewski Show. Tam mógłby rozmawiać z sobowtórem Biedronia.Mieliby wspólne tematy do rozmowy. Kuźniar, czego się nie tnie, psuje masakrycznie. Tak będzie też z X-Factor. Mógł to być fajny program, a będzie kolejne propagowanie zboczeń.
politman.blogspot.com 20.01.2011 (18:57:16)
 0  
Będę oglądać ;)
 0  
no i teraz Maja Sablewska zamais ajmowac sie swoja prace bedzie sie lansowac w tv
 0