Łukasz Szewczyk20.01.2011 (18:00)84 komentarze

CP: W jakich pakietach nowe kanały?

W lutym i marcu 2011 roku Cyfrowy Polsat wprowadzi istotne zmiany w swojej ofercie, w miejsce kanałów BBC wprowadzając cztery nowe pozycje. W jakich pakietach i na jakich pozycjach będą dostępne?
1 lutego 2011 roku do oferty Cyfrowego Polsatu mają dołączyć kanały Playhouse Disney oraz Fox w wersji SD, które zasilą pakiety Familijny oraz Familijny HD. Z kolei na 1 marca 2011 roku zaplanowano włączenie do oferty kanałów National Geographic Channel (pakiety Familijny i Familijny HD) oraz National Geographic Channel HD (w ramach Pakietu HD oraz Extra HD).
Disney Playhouse łączy w sobie pomysłowe historie oraz przypadające do gustu dzieci postacie, dzięki którym nauka staje się dla przedszkolaków zabawą. Propozycje Playhouse Disney wspierają jednocześnie kilka obszarów rozwoju dziecka, zarówno płaszczyznę emocjonalną, społeczną, poznawczą, jak i fizyczną. Kanał dostępny będzie na kanale 47.

Kanał FOX skierowany jest do młodych, wymagających widzów w wieku 18-35, poszukujących wszechstronnej rozrywki na najwyższym poziomie. W całości poświęcony jest serialom. W jego ofercie znajdują się najlepsze produkcje amerykańskie, pochodzące ze znanych i cenionych wytwórni filmowych. Będzie dostępny na kanale 68.

National Geographic Channel skłania widzów do zastanowienia nad otaczającym światem, otwierając drzwi wiedzy przez programy rozrywkowe, pasjonujące dokumenty i reportaże. Programy to mądra, oparta na faktach rozrywka, która wykorzystuje różne dziedziny wiedzy: naukę i technikę, historię, archeologię i tajemnice natury. Kanał dostępny będzie w na kanale 88 (wersja SD oraz 107 (wersja HD).

Przypomnijmy, że z oferty Cyfrowego Polsatu znikną kanały BBC. Wyłączenie kanałów z oferty daje abonentom możliwość bezkarnego rozwiązania umowy z powodu braku akceptacji zmian programowych.

Komentarze (1 - 10 z 84)

Zapewne ilosc abonentow CP wzrosnie, albowiem jakosc kanalow, ktore zasila oferte CP przewyzsza jakosc odchodzacych kanalow BBC.
 0  
Gembal dalej w szoku......przestał się udzielac pewnie płacze po kątach hehehe.......
 0  
Z dużej chmury mały deszczyk.
Zatem Solorz wiedział co robi.
 0  
Tak naprawde CP wlaczy 2 kanaly - Playhouse Disney i NG, Fox w wersji HD juz jest, a NG HD i SD beda mialy jednakowa ramowke wiec to bedzie 1 kanal, a ze 95% abonentow CP ma dekodery SD, CP musi placic za 2 wersje jednego kanalu :) To i tak im nie pomoze, gdyz wiele osob odejdzie do N chocby tylko ze wzgledu na Cbeebies ktorego nic im nie zastapi.
 0  
Nawet jak gdbym nie oglaal bbc to bym mial powod do rozwiazania umowy z cp bo to dziadowska platfrma ciagle zmiany programowe ja wiem ze widzowie cp nie ucza sie angelskigo ani nie wladaja tym jezykiem to nie znaczy zeby bbc zabierac ja wiem ze widzowie cp sa zewsi wychowani na kiepskich ale to nie znaczy zeby nie ogldac top geara wkoncu widzowie cp jezdza traktorami i fiatami 125 lub fiatm 126 a na polsat sport powini pokazywac wybrne mecze z rozrywek pilkarkich z klasy c i b
widz o duzych wymaganiach 20.01.2011 (18:23:27)
 0  
cyftrowy polsat musi oszczedzac przeciz kupil telewizje polsat z czego wyciagnie te 3 miliardy . z kieszeni abonentow
 0  
Polsat jest super. Bo można rozwiązać umowę bez konsekwencji. Pół roku miałem za darmo , 6 mies płaciłem i teraz spadam do konkurencji
 0  
@widz
NG sd i NG hd nie maja wspolnej ramowki programowej i leci co innego na ng hd niz na ng sd
widz o duzych wymaganiach 20.01.2011 (18:27:34)
 0  
ale od 1 marca ramowki NG SD i HD beda jednakowe, dlatego w N pojawi sie tylko wersja HD, a Polsat bedzie placil za to samo, tak jak w przypadku Foxa :) A raczej zaplaca abonenci robieni przez CP w konia ;p
 0  
Ja odchodzę do n, jestem na 100% pewny że w marcu national geographic hd będzie również w telewizji n. Zresztą co tu porównywać - w n za 48 zł 22 kanały hd, sprzętu nawet nie ma co porównywać- ten dekoder z polsatu niestety zostaje daleko w tyle za sprzętem z n'ki.
 0