Łukasz Szewczyk20.01.2011 (18:00)84

CP: W jakich pakietach nowe kanały?

W lutym i marcu 2011 roku Cyfrowy Polsat wprowadzi istotne zmiany w swojej ofercie, w miejsce kanałów BBC wprowadzając cztery nowe pozycje. W jakich pakietach i na jakich pozycjach będą dostępne?

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 20 z 84)

@widz o duzych...
człowieku , ty wiesz , że widzowie CP nie władają językiem angielskim , ale nie widzisz , że sam w rodzimym języku jesteś ...analfabetą :D
trochę powagi ludku , bo mało się nie udusiłem ze śmiechu he he
 0  
odchodze z CYFROWEGO POLSATU i ide do CYFRY+ (dość tego szajsu)
 0  
Ja jeszcze jutro biorę C+ z pakietem Optimum w promocji, a potem zejdę do Kompaktu. I tak mi zależy jedynie na podstawowych, informacyjnch oraz muzycznych kanałach. A w lutym zrywam umowę. Naprawdę jakbym mógł, to bym osobiście podziękował Libickiemu za możliwość zerwania umowy bez konsekwencji :)
 0  
Ja właśnie wróciłem z poczty, gdzie nadałem poleconym za potwierdzeniem odbioru list z wymówieniem Cyfrowemu Polsatowi. Ja im mówię dziękuję i przechodzę do "N". Każdy kto chce może teraz zerwać umowę z CP bez ponoszenia żadnych kar umownych. Dziś 3 razy mnie o tym informowali na infolinii CP, że mam takie prawo(oczywiście sam dzwoniłem z pytaniem o to dla upewnienia się), a także zadałem jeszcze dla pewności pytanie Cyfrowemu Polsatowi drogą e-mailową tą drogą także dostałem odpowiedź, że mam prawo wymówić umowę bez konsekwencji, więc z chęcią skorzystałem z tej opcji. Mam dekoder HD, więc Fox już mam od dawna, programy dla dzieci mnie nie interesują, a zamiast 3 programów BBC, które oglądałem dostanę 1 w postaci NG. Ja się na takie coś nie godzę. Oferta się kurczy, a ja mam płacić za to tyle samo? Jelenia, to niech sobie CP szuka gdzie indziej. Ja im robię papa i krzyżyk na drogę.
 0  
Trzeba protestować tak jak w sprawie KEVINA.
http://puzz.waw.pl/?p=e4UNEekUlrad 20.01.2011 (18:36:39)
 0  
o aadvark się obudził .... co ci znowu nie pasuję kolego że zaczepiasz innych ? Może za mało pieśni pochwalnych na temat c+ a za dużo ciepłych słów o n ?Pzdr.
 0  
ale błędy w tekście;/ chyba to trochę niemożliwe żeby Playhause disney był na 47 a fox 68....
 0  
rekin
czytanie ze zrozumieniem szwankuje? :D Coś pisałem o platformach? he he przeczytaj parę razy...powoli....może dotrze :D
stereotyp rolnika zwyczajnie mnie śmieszy ... mieszkam od urodzenia w mieście , ale sporo podróżuję . Tylko ten , co w życiu nie opuścił swojego bloku może pisać takie bzdury. Znam wielu rolników u których sama wartość maszyn przekracza kwotę którą wielu nie zarobi do końca swojego życia :D
 0  
koleś od listonosza znów tylko poucza innych...
i znów się śmieje...
leki nie działają ? może inny lekarz ?
 0  
@ela
jaką dziś masz płeć żałosny trolliku? :D
Jak kuracja hormonalna elu/dominiku ? :D
nie pisz do mnie "koleś" - nie lubię transów :D
 0