Łukasz Szewczyk24.01.2011 (10:26)97 komentarzy

Fox i Playhouse Disney już w Cyfrowym Polsacie

Cyfrowy Polsat, największa w Polsce satelitarna platforma telewizyjna, w poniedziałek (24 stycznia 2011 roku) wprowadziła do swojej oferty nowe kanały telewizyjne - Playhouse Disney oraz Fox.
Kanał Playhouse Disney w Cyfrowym Polsacie zameldował się na pozycji numer 68, z kolei kanał BBC CBeebies, który w lutym zniknie z oferty operatora, został przeniesiony na pozycję numer 231. Z kolei kanał z serialami Fox pojawił się na pozycji numer 47.
Disney Playhouse łączy w sobie pomysłowe historie oraz przypadające do gustu dzieci postacie, dzięki którym nauka staje się dla przedszkolaków zabawą. Jego ramówka, która powstaje w oparciu o program wczesnego nauczania, pobudza wyobraźnię dzieci i zachęca do nauki. Propozycje Playhouse Disney wspierają jednocześnie kilka obszarów rozwoju dziecka, zarówno płaszczyznę emocjonalną, społeczną, poznawczą, jak i fizyczną. Dzięki szczegółowo dobranym tematom, fabule i postaciom, Playhouse Disney kształtuje również zdolność analitycznego myślenia oraz kreatywność dziecka, wspomagając jego rozwój moralny i etyczny.

Z kolei Fox dzięki nowoczesnej i odważnej strategii programowej, opartej na czołowych amerykańskich produkcjach, należy do najchętniej oglądanych kanałów w Niemczech, Hiszpanii, we Włoszech, w krajach Ameryki Łacińskiej, czy na rynku japońskim. FOX skierowany jest do młodych, wymagających widzów w wieku 18-35, poszukujących wszechstronnej rozrywki na najwyższym poziomie. W całości poświęcony jest serialom. W jego ofercie znajdują się produkcje amerykańskie, pochodzące ze znanych i cenionych wytwórni filmowych
Cyfrowy Polsat

Komentarze (1 - 10 z 97)

A wie ktoś może Czy ten kanał będzie w telewizji n ? andrzej8651.vum.pl
 0  
I co liczą na to że ludzie zostną . Tak pisali że BBC to słabe programy w jednym z art. a najwyraźniej sami sobie gola strzelili bo coraz więcej jest ludzi w punktach n z powodu wyłączenia BBC z oferty polsatu .
 0  
Jest pewnośc, że można zerwac umowę bezkarnie ? I jak to wygląda, zrywam umowę i płacę tylko za miesiąc, który altualnie jest ? Bo Chciałbym zawrzec umowę z Nką jeszcze w tym tygodniu, bo promocja się właśnie kończy, ale nie wiem, czy w lutym na 100% będę mógł bezkarnie pożegnac się z Polsatem ? Wie ktoś ? Proszę o odpowiedż :)
 0  
Zerwać umowę możesz po 1 lutego 2011 i masz na to 30 dni, w zalezności kiedy pismo dojdzie umowa wygasa w ostatnim dniu okresu rozliczeniowego w aktualnym miesiącu rozliczeniowym.
Ja będe brał N po 1 lutego, bo pierwszy niepełny miesiąć jest bez opłat, tak więc teraz się traci do za darmo ma się tylko kilka dni. A w lutym dadzą jeszcze podobną ofertę.
Po zatem jest oferta dla klientów innych platform, pakiet MiniFULL za 68zł a nie jak teraz za 78zł, umowa 24mc
 0  
Moim zdaniem lepszy kanał bajkowy od tego BBC. Bardziej naukowy i w dodatku z postaciami Disneya jak Kubuś, Tygrysek, Donald, Miki czy Pluto
 0  
n-ka to dno miałem to dziadostwo i juz nigdy nie wezme . Oferta n-ki tragiczna tam nie ma co ogladac same badziewie zero sportu a nfilm tragedia
 0  
nawet juz wywalili na 257. BBC Entertainment
 0  
I co się dziwić
 0  
Jeszcze BBC Knowledge się trzyma na kanale 87
 0  
fox też już nadaje a jakość jest katastrofalna
 0