Łukasz Szewczyk24.01.2011 (10:26)97

Fox i Playhouse Disney już w Cyfrowym Polsacie

Cyfrowy Polsat, największa w Polsce satelitarna platforma telewizyjna, w poniedziałek (24 stycznia 2011 roku) wprowadziła do swojej oferty nowe kanały telewizyjne - Playhouse Disney oraz Fox.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 10 z 97)

A wie ktoś może Czy ten kanał będzie w telewizji n ? andrzej8651.vum.pl
 0  
I co liczą na to że ludzie zostną . Tak pisali że BBC to słabe programy w jednym z art. a najwyraźniej sami sobie gola strzelili bo coraz więcej jest ludzi w punktach n z powodu wyłączenia BBC z oferty polsatu .
 0  
Jest pewnośc, że można zerwac umowę bezkarnie ? I jak to wygląda, zrywam umowę i płacę tylko za miesiąc, który altualnie jest ? Bo Chciałbym zawrzec umowę z Nką jeszcze w tym tygodniu, bo promocja się właśnie kończy, ale nie wiem, czy w lutym na 100% będę mógł bezkarnie pożegnac się z Polsatem ? Wie ktoś ? Proszę o odpowiedż :)
 0  
Zerwać umowę możesz po 1 lutego 2011 i masz na to 30 dni, w zalezności kiedy pismo dojdzie umowa wygasa w ostatnim dniu okresu rozliczeniowego w aktualnym miesiącu rozliczeniowym.
Ja będe brał N po 1 lutego, bo pierwszy niepełny miesiąć jest bez opłat, tak więc teraz się traci do za darmo ma się tylko kilka dni. A w lutym dadzą jeszcze podobną ofertę.
Po zatem jest oferta dla klientów innych platform, pakiet MiniFULL za 68zł a nie jak teraz za 78zł, umowa 24mc
 0  
Moim zdaniem lepszy kanał bajkowy od tego BBC. Bardziej naukowy i w dodatku z postaciami Disneya jak Kubuś, Tygrysek, Donald, Miki czy Pluto
 0  
n-ka to dno miałem to dziadostwo i juz nigdy nie wezme . Oferta n-ki tragiczna tam nie ma co ogladac same badziewie zero sportu a nfilm tragedia
 0  
nawet juz wywalili na 257. BBC Entertainment
 0  
I co się dziwić
 0  
Jeszcze BBC Knowledge się trzyma na kanale 87
 0  
fox też już nadaje a jakość jest katastrofalna
 0