Łukasz Szewczyk24.01.2011 (16:45)14 komentarzy

Ruszyło polskie Yahoo!

Popularny amerykański portal internetowy Yahoo! wkroczył do Polski. W poniedziałek - 24 stycznia 2011 roku - ruszyła polska wersja strony pod adresem Yahoo.pl.
Jak na razie polska strona Yahoo! (www.yahoo.pl) prezentuje przede wszystkim aktualne informacje z zaprzyjaźnionych serwisów internetowych - Radia Zet, Newsweeka, Forbes, Bankier.pl czy StopKlatka.pl

Portal promuje także usługi Yahoo!, wśród nich m.in. darmowa poczta e-mail, komunikator Yahoo! Messenger czy Yahoo! Pulse, który ułatwia udostępnianie ważne treści w Internecie.
- Polski Internet jest pełen ciekawych i wartościowych informacji. Głównym zadaniem wprowadzanego właśnie produktu – Yahoo! Home Page jest zebranie ich w jednym miejscu i dostarczenie użytkownikowi w użytecznej formie - mówi Bartłomiej Swojak, Country Content Manager Yahoo! na Polskę.

Yahoo! to jeden z najpopularniejszych i największych portali internetowych na świecie posiadający ponad 30 wersji językowych. W internecie istnieje od 1994 roku. Obecnie kluczowym rynkiem dla Yahoo! jest Europa. W 2010 roku wersje portalu Yahoo! wypełnione lokalną treścią powstały w Norwegii, Szwecji, Danii, Turcji, Rosji i Grecji. Teraz przyszedł czas również na Polskę.

Komentarze (1 - 10 z 14)

Wielkie halo o nic. Nie wyróżnia się niczym specjalny. Tak samo nie wytrzyma konkurencji jak AOL, MSN. Strona wygląda jak zwykła stronka z okrojonym szablonem.

Jak na razie lipa
 0  
ale ważne że wreście jest bo miało być 13 stycznia
 0  
Nie ma szans z polskimi portalami (onetami, interiami, wp , gazetami itepe)
 0  
Na razie słabiutko...
 0  
nom słabo tak strona jest.
 0  
Już kiedyś była polska wersja Yahoo, ale szybko zniknęła. Po tym w jakim stylu powracają, widać, że nawet do pierwszych 5 portali się nie załapią przez kilka ładnych lat, albo w ogóle nigdy. Amerykańscy inwestorzy nie doceniają polskiego internetu. Wystarczy wspomnieć o msn, aol, ebay... Światowi potentaci, a takie WP i Allegro nawet nie poczuły ich oddechu:)
 0  
porazka jak AOL.pl i MSN.pl
 0  
sory za spam ale @admin media2 to fake!!!! brak mi słów co fra.. kasuje moje posty???!!!!!!
 0  
porazka, 10 lat do tylu, messenger nadal nie polsku
 0  
Msn - porażka, aol - takie sobie, fajna sekcja z muzyką, yahoo - się zobaczy :) ale patrząc na inne serwisy, to szału chyba nie będzie.
 0