Łukasz Szewczyk25.01.2011 (15:00)15 komentarzy

Premierowe programy Czwórki od marca

W marcu 2011 roku na antenie telewizyjnej Czwórki ukażą się nowe sezony programów własnych, takich jak "Spadkobiercy", "Galileo", "Galileo Extra", "Stop Drogówka" i "mała Czarna".
Od 5 marca, w weekendowym paśmie wieczornym – w soboty i niedziele o godz. 19.00 – Paweł Orleański zaprasza na nowy, ósmy już, sezon "Galileo". Wiosną jeszcze więcej ciekawostek z całego świata: dziesiątki wynalazków i innowacji, najbardziej niezwykłe miejsca na Ziemi, kulisy procesów produkcyjnych i rzemieślnicze sekrety oraz liczne testy i eksperymenty, które wysłannicy "Galileo" przeprowadzają by sprawdzić właściwości, przydatność i wiarygodność przeróżnych specyfików, urządzeń czy usług.
W marcu powrócą też premiery "Galileo Extra", które teraz emitowane będą zawsze we wtorki o godz. 20.00. Agnieszka Kołodziejska i Paweł Truszczyński przybliżać będą kolejne zagadnienia. W nowych odcinkach m.in.: podróż do Republiki Południowej Afryki, fascynujące przejawy przebogatej kultury Chin, fenomen światowej popularności piłki nożnej, ekstremalna kuchnia XXL i różne aspekty aktywności człowieka – od emocji i rozrywek po zarządzanie majątkiem i umiejętność przetrwania.

Pojawią się także nowe odcinki "małej Czarnej". W każdą sobotę i niedzielę o godz. 12.00, począwszy od 5 marca, Katarzyna Montgomery i jej współprowadzące zapraszają na kobiece rozmowy o codziennych i niecodziennych sprawach i problemach, które absorbują współczesne kobiety. W dyskusjach nie brak szczerości, głębszej refleksji, otwartego poruszania wstydliwych czasem kwestii, a przede wszystkim zdrowego i niepozbawionego humoru dystansu do samych siebie.

Od 6 marca - w niedzielę o godz. 20.00 - nowy sezon programu "Stop Drogówka". Każdy z nowych odcinków to kalejdoskop ludzkich reakcji, zachowań i postaw w trudnych, czasem nawet ekstremalnych sytuacjach. Jak zwykle ekipa programu będzie towarzyszyć im w pracy niezależnie od warunków i pory: w słońcu, deszczu, śniegu, w dzień i w nocy, rejestrując ciekawe drogowe zdarzenia i przyglądając się sprawcom i poszkodowanym.

Również 6 marca, o godz. 22.00 Czwórka zaprezentuje pierwszy z nowych odcinków kabaretowego serialu "Spadkobiercy". Jest to sceniczna improwizowana parodia oper mydlanych. W obsadzie plejada gwiazd polskiego kabaretu – m.in. Robert Górski, Piotr Bałtroczyk, Artur Andrus, Maria Czubaszek, Joanna Kołaczkowska, Michał i Marcin Wójcikowie – oraz gwiazdy, które podjęły wyzwanie udziału w szalonym i nieprzewidywalnym spektaklu. W nowych odcinkach gościnnie wystąpią m.in. Maciej Stuhr, Marzena Rogalska, Alicja Resich-Modlińska, Adam Nowak, Maciej Miecznikowski i Emilian Kamiński. Będą musieli, niemal „z marszu” wcielić się w role policjantów, dawnych miłości, pracowników opieki społecznej, czy wenezuelskich biznesmenów. Goście będą zaskakiwani i wkręcani, ale będą też mieli okazję, by nieźle namieszać, co wielu z nich zręcznie wykorzysta ku uciesze publiczności.
TV4

Komentarze (1 - 10 z 15)

STOP Drogówka to NAJLEPSZY program!!!!!
 0  
Spadkobiercy juupi
 0  
Spadkobiercy to NAJLEPSZY program!!!!!
 0  
Czy będą jakieś nowe telenowele?
 0  
A kiedy koniec ery letterboxu?
 0  
Uwielbiam Spadkobierców :)
 0  
mała czarna - super !!!
 0  
Ciekawe co się stało z dzieckiem Jonathana?
 0  
[p]-[;]=;']
 0  
a kiedy 9 sezon Włatców Móch ??????
 0