Łukasz Szewczyk17.03.2006 (7:33)5 komentarzy

Superstacja z koncesją

Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji przyznała koncesję na rozpowszechnianie programu drogą satelitarną dla nowego kanału telewizyjnego - Superstacja. Telewizyjny tabloid ma rozpocząć nadawanie w ciągu trzech miesięcy.
-W programie znajdą się głównie sensacje, informacje kryminalne, plotki towarzyskie oraz historie nie z tej ziemi - powiedział w czwartek PAP Jacek Beberok, szef produkcji. Jak można przeczytać na stronie internetowej, stacja chce być telewizyjnym tabloidem i nie chce być w dobrym guście.
Obecnie twórcy telewizji prowadzą rozmowy z operatorami największych sieci kablowych na temat włączenia stacji do ich pakietów. Chcą, aby telewizja objęła swoim zasięgiem cały kraj.
wp.pl

Komentarze (1 - 5 z 5)

Telewizyjne ścierwo nadchodzi.
 1  
Ścierwem nazwałbym Radio Maryja i TV Trwam, bo to jest dopiero syf, który reprezentuje Polskę w większości krajów Europy i świata.
 4  
max, watpie czy ktos wogole wie ze trwam nadaje z satelity...

oryginalna, zeby nie powiedziec plytka nazwa stacji
 4  
Karol nie denerwuj sie tak, bo Ci pikawa stanie.
 0  
Od czasu prezesa Krajewskiego obserwuję systematyczny spadek poziomu i wiarygodności superstacji TV.Bezustanne bloki reklamowe dobijają tak już słaby poziom.Fora dyskusyjne miałkie,Kuba Wątły naprawdę jest czasem prostacki i prymitywny.Eliza także nie ma swobody wypowiedzi.W stacji obowiązuje tzw.poprawność wypowiedzi,czyli polskie katolickie zakłamanie.
 1