Łukasz Szewczyk31.01.2011 (20:30)12 komentarzy

"Jeż Jerzy" zakazany na YouTube (wideo)

W poniedziałek (31 stycznia 2011 roku) zarząd internetowej platformy YouTube.com podjął decyzję o usunięciu premierowego zwiastuna filmu animowane "Jeż Jerzy". Film na ekranach kinowych pojawi się w marcu. Dlaczego spot okazał się zakazany na YouTube?
Po trzech dniach obecności w sieci premierowy zwiastun superprodukcji animowanej „Jeż Jerzy” został usunięty z serwisu YouTube, na którym przez 3 doby obejrzało go blisko 55 tysięcy osób. Powodem takiej decyzji było oskarżenie o propagowanie treści skandalizujących - informują twórcy spotu.
Zablokowany zwiastun prezentuje się następująco:"Jeż Jerzy" yo animowana produkcja w reżyserii Wojtka Wawszczyka, Kuby Tarkowskiego i Tomka Leśniaka. Film jest ekranizacją jednej z najpopularniejszych serii komiksowych w Polsce. Dubbingu do filmu udział wzięli m.in.: Borys Szyc - Jeż Jerzy, Maria Peszek - Yola, Michał Kotersk i- Zenek, Sokół - Stefan, Maciej Maleńczuk - Lilka, Leszek Teleszyński – Polityk. Premiera: 11.03.2011.

Komentarze (1 - 10 z 12)

Jeżeli małpują zachód zgniły oraz propagują treści nienawistne to czego się spodziewali ci wyznawcy PO i liberalizmu ohydnego ?
 0  
film prezentuje się śmiesznie i ciekawie pewnie się na niego wybiore
 0  
Sami macie płaskie mózgi.

No tak, elyta prawdziwych Polaków się odezwała.
 0  
Kandydat do plebiscytu goóowno roku.
ile trzeba mieć wolnego miejsca pod sufitem by to goóowno obejrzeć???
 0  
Ja w tym zwiastunie nie widzę nic skandalizującego. Ale może jestem chory...
 0  
kupie sobie grzyby i troche zielska i z kumplami się wybierzemy, na pewno jest lepsze niż te tandetne komedie romantyczne
 0  
Dziwna sprawa bo wpisujac na YT jez jerzy mozna znalezc kilka filmikow i jakos nie sa zablokowane.
 0  
działania marketingowe, marne, wtórne :)
 0  
nie rób tutaj smietnika i polityki ,jak się nudzisz to wejdź na chata -pokój polityczne inspiracje-
 0  
Co to za cenzura represyjna. Tusko znowu chce szerzyć indoktrynację.
 0