Łukasz Szewczyk04.02.2011 (15:00)3 komentarze

Nowości w ramówce TVN CNBC

Wystartowała nowa, odświeżona ramówka TVN CNBC. Od 9 lutego na antenie pojawi się nowy program, poświęcony motoryzacji. Ponadto zmianie uległy pory emisji niektórych pozycji programowych.
W środę, 9 lutego, startuje program "Koła fortuny", który poprowadzi Marcin Kowalski. Zamiast ze studia telewizyjnego, program będzie prowadzony z samochodu. Co tydzień z innego. Od firm, których auta będą prezentowane w programie (jedną z pozycji będzie analiza stosunku jakości do ceny „samochodu tygodnia”), twórcy programu oczekują wpłaty na cele charytatywne – wsparcie osób poszkodowanych w wypadkach samochodowych. W programie prezentowane będą również m.in.: aktualne informacje z branży motoryzacyjnej w ujęciu biznesowo – informacyjnym, nowości na rynku usług finansowych w motoryzacji – od finansowania zakupu czy leasing aż po ceny i jakość ofert ubezpieczeniowych. Emisja w środy, o godz. 13:00.
Kolejna zmiana w ramówce TVN CNBC to program "Pieniądze w południe", emitowany w analogicznej formule jak odświeżony program "Pieniądze od rana". Program "Pieniądze w południe" na antenie o 11:00 i 13:00. Zmianie ulegną również godziny emisji programów "Blajer mówi: Biznes" oraz "Godzina dla pieniędzy". Czas trwania obu pozycji został wydłużony o pół godziny ("Blajer mówi: Biznes" – emisja pn.-pt., 11.30, "Godzina dla pieniędzy" – emisja pn.-pt., 13.30).
TVN CNBC

Komentarze (1 - 3 z 3)

TVN CNBC...to cudowny, profesjonalny ,ciekawy kanał. TV Biznes niech się chowa i nie wygląda,bo wstyd. BRAWO TVN CNBC.Pozdrawiam
 0  
LOGO MAJĄ ŚWIETNE....Czyż TVN jest słaby.? ...NIGDY...TO WIELKI WZÓR DLA INNYCH STACJI....Np: TVP Info non stop naśladuje i ściąga od TVN 24...itd
 0  
Taaa... Jak TV BIZNES wprowadziło nową ramówkę, to i oni musza...
 0