Łukasz Szewczyk04.02.2011 (17:30)19 komentarzy

HBO i Cinemax: Wkrótce więcej HD w Polsce

HBO Polska planuje wprowadzić do Polski kolejne kanały nadawane w wysokiej rozdzielczości - HBO 2, HBO Comedy oraz Cinemax 2. Nowe kanały w ofertach operatorów prawdopodobnie pojawią się jeszcze wiosną.
Paczka kanałów HBO w tym roku ma powiększyć się o kolejne stacja nadawane w jakości HD. Nadawca prowadzi rozmowy z operatorami kablowymi i satelitarnymi, które mają zakończyć się powiększeniem ofert o kanały HBO2 HD, HBO Comedy HD, oraz Cinemax 2 HD.
Jeśli wszystko ułoży się zgodnie z planem, paczki kanałów HBO i Cinemax o nowe kanały HD mogą wzbogacić się jeszcze w pierwszej połowie 2011 roku. Ich start jest uzależniony od wyników rozmów z operatorami - kanały mają być dostępne dla wszystkich zainteresowanych platform satelitarnych i kablowych.

Przypomnijmy, że obecnie Paczka HBO składa się z czterech kanałów: HBO, HBO HD, HBO2, HBO Comedy, z kolei paczka Cinemax z trzech kanałów - Cinemax, i Cinemax HD, Cinemax 2.

Komentarze (1 - 10 z 19)

Owszem wiosna ale którego roku ;-))) Jak nie zobacze to nie uwierze i tyle
 0  
Bardzo dobrze!
Byleby nie z transportera CP :P
 0  
to bo co kanały sd już nie chce będzie tylko kanały HD w Polsce.
 0  
Tak państwo niebiescy, tylko , że o tych kanałach wspomniała Olga Zomer, rzecznik prasowy Cyfrowego Polsatu. Wspomniała też o Nick Jr. Nick HD i MTV Rocks które mają zawitać wkrótce do CP. Wszystkie portale o tym trąbią a wam jakoś trudno o tym wspomnieć. HBO 2 HD i Cinemax 2 HD wejdą pewnie do wszystkich platform tak samo jak Nick HD, bo prawdopodobnie zostanie rozdzielony MTVN HD na Nick HD i MTV HD, MTV Rocks już jest C+ i N, a Nick Jr. będzie nowością w CP.
 0  
cinemax nadaje w 4:3 i mówi o HD hahahahahaha :D
 0  
Po co? HBO HD i Cineamax HD w zupelnosci wystarcza, zeby ogladnac premiere w HD, a potem jest tylko powtorek, ze kazdy obejrzy w HD. To tylko wyciaganie kasy.
 0  
kanał filmowy w SD to powinni dawać za darmo a nie za kasę, dawno powinni przejśc na HD,
 0  
Ogólnie CP ma wprowadzić HBO 2, HBO Comedy i Cinemax 2 w HD
MTVNHD już dawno nie emituje pasma Nickelodeon HD.

Litera "N" w nazwie oznacza Networks, a nie Nickelodeon, czyli pełna nazwa to MTV Networks HD.
 0  
Oczywiscie jezeli wejda do N to zastapia wersje SD.A w CP i C+ beda to dwa kanaly.Bu ha ha ha
 0  
polak zaplaci za znaczej "HD" wiec sie wyciska kasę, to nic że te programy niewiele będą miały wspólnego z prawdziwym HD, naród głupi wszystko kupi...
 0