Redakcja Media2.pl19.03.2006 (11:41)68

TV Polmusic zaskarży Media2.pl?

Właściciel opisywanej przez nas TV Polmusic, Eugeniusz Strzałka zagroził właśnie, że jeśli magazyn Media2.pl publicznie nie przeprosi jego telewizji, skieruje on sprawę do sądu. Powodem ma być publiczne oczernianie i oskarżanie o piractwo TV Polmusic oraz jej twórcy.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 10 z 68)

Jak juz wspominałem...przeprosiny na całą kolumnę w "New York Times" + samobiczowanie przed Białym Domem (czy jakby napisał właściciel pewnej telewizji Wate Hołsem)
 1  
a za co macie ich przepraszac?? za to ze napisaliscie prawde?? moze w stanach nie ma wolnosci slowa ale w polsce jest wiec niech pan strzalka sie odczepi
 1  
fiu, fiu, no wiadomo ty masz słusznośc , prawda w oczy koli , więc niech ten polak za oceanu do sądu was poda, a czy to jest polak?? śłowa ojca św ,, nie lekajcie się,,
 0  
Zarzuty pana Strzałki jak i sposób ich przedstawienia sa całkowicie kuriozalne. Redakcja media2.pl powinna rozwazyc wytoczenie temu człowiekowi procesu o zniesławienie.
 0  
Ten cały Strzałka szuka taniego rozgłosu. Ten pan (z małej litery) reprezentuje ten sam poziom co jego nic nie warty gniot i na dodatek można uznać, że jest zwykłym złodziejem, bo nie wierzę, że teledyski kupił. Zamiast przeprosin niech sam szykuje kasę, bo VIVA już się na niego szykuje. Media2 mają rację. WSTYD jak cholera na cały świat!
 0  
koles mysli ze ktos laknie to, ze on puszcza oryginalne teledyski :|

za dlugo koles siedzisz w chameryce, mozg ci zwapnial od tej calej 'wolnosci'
 0  
Z tego co słyszałem Strzałka nie pojawił się ze swoim Polmjuzik w Polsce tylko dlatego, że nie stać go na koncesję, a bynajmniej jak dla niego jest ona za droga. Facet złamał prawo, zwyzywał redakcję Media2.pl i teraz to on właśnie powinien wyskakiwać z forsy.
 0  
A może pan Strzałka jest z Prawa i Sprawiedliwości?
 0  
witam ponownie widzxe ze jeszcze bardziej pan powieksza swoja popularnosc, i jescze bardziej mnie osmiesza i znieslawia imie moje, prywatne i moich dwuch firm
wiec do zobaczenia w sadzie w takim razie a z viva sam bede rozmawial, juz pan swoje zrobil teraz moja kolej.
pozdrawim
eugeniusz strzalka
 0  
Gienek, już swoje powiedziałeś. Teraz daj się wypowiedzieć ludziom.
 0