Łukasz Szewczyk09.02.2011 (10:30)9 komentarzy

"Uwaga!" TVN z nowym prowadzącym

Tomasz Kubat, wieloletni dziennikarz i producent telewizji TVN, od 12 lutego 2011 roku pojawi się po drugiej stronie kamery, a dokładnie przed nią. Poprowadzi weekendowe wydania programu "Uwaga!".
Tomasz Kubat był producentem m.in. programów "Pod napięciem" czy "Teraz my!". W "Uwadze!" zastąpi Ryszarda Cebulę, który od stycznia prowadzi w TVN24 magazyn "Prosto z Polski". Kubat będzie twarzą weekendowych wydań "Uwag!" TVN. Wiosną w niedzielnej "Uwadze!" tradycyjnie nie zabraknie cyklu "Kulisy sławy", w którym przedstawiane są sylwetki znanych Polaków.
Przypomnijmy, że program "Uwaga!" w TVN można oglądać codziennie (poniedziałek – piątek, godz. 19:50, sobota i niedziela, godz. 19:45).

Komentarze (1 - 9 z 9)

"Uwaga" to najlepszy program tego typu wśród wszystkich pozostałych, które zobaczyć można u pozostałych nadawców - jest najlepszy, konkurencja nigdy pod tym względem nie dorówna TVN, tak samo "Superwizjer" jest najlepszym programem
 0  
Rozmowy w toku są lepsze ;)
 0  
dawid....masz rację,popieram. Uwaga i Superwizjer to najlepsze programy TVN tego typu.Konkurencja wysiada.
 0  
Uwaga? A o czym jest ten program? Ktos sobie zadaje pytanie jak mozna robic format w którym mieszcza sie materiały o pedofilach z felietonami o wolontariuszach pracujacych w tatrzanskim parku narodowym?
 0  
cebula całkiem odszedł z uwagi ? czy z weekendowych wydan?
 0  
@celujacy
"Uwaga!" to magazyn sensacji. I sensacją są zarówno pedofile, jak i wolontariusze, bo i tych, i tych niewielu :).
Treść edytowana 1 raz (ostatnio 9 lutego 2011 o 16:56:50 przez Joey).
 0  
kazdy program jest inny tematyka taka sama i dziwne ze tele kamery 2011 wygral program ktory ma mniejsza widownie niz interwencja czy uwaga. a co do uwagi to najlepszy program.
 0  
Super program!Najlepszy jaki moze byc w tej kategorii
 0  
Oglądam z mężem uwagę ,ale ramówka od wielu lat jest ta sama fatalna , czy nie można coś bardziej interesującego , zmiany..są konieczne..
 0