Łukasz Szewczyk18.02.2011 (10:01)7 komentarzy

Marzec w FoxLife - "Chirurdzy 7", "Mad Men 4"

W marcu 2011 roku na antenie telewizyjnego kanału FoxLife z serialami sporo nowości, wśród nich między innymi nowe sezony "Chirurgów", "Mad men" czy "Prywatnej praktyki" oraz nowy serial "Moje chłopaki".
Od 9 marca 2011 roku (w środy o godz. 21) po raz pierwszy w Polsce siódma seria serialu "Chirurdzy". Po niezapomnianym i wstrząsającym zakończeniu poprzedniego sezonu bohaterowie Seattle Grace wracają w siódmym sezonie z kolejnymi niezwykłymi historiami z ich życia i przypadkami medycznymi. W tym sezonie widzowie zobaczą również specjalny muzyczny odcinek, który będzie skupiony wokół Callie (Sara Ramirez – laureatka nagrody Tony), która zaśpiewa 3 utwory z Owenem Huntem (Kevinem McKiddem). Powróci też Addison, co zaowocuje kolejnym cross overem z "Prywatną Praktyką".
Uhonorowany licznymi nagrodami, kultowy "Mad Men" powraca na FoxLife z czwartym sezonem – emisja po raz pierwszy w Polsce w czwartki o godz. 21 (od 3 marca). Serial to kontrowersyjny dramat o tym, jak umiejętnie sprzedaje się kłamstwo. W nowym sezonie roi się od możliwości. Zeszły sezon zaskoczył widzów finałowym odcinkiem, kiedy życie zawodowe i osobiste Dona niespodziewania runęło. W tym sezonie widzowie zobaczą jak dalej potoczy się jego życie, a Donald Draper i pozostali bohaterowie dalej będą zachwycać, swoimi zmaganiami w nowych, niepewnych realiach. W czwartym sezonie pracownicy agencji Sterling Cooper Draper Pryce z całych sił walczą o utrzymanie się na rynku, czego nie ułatwia im utrata głównego klienta agencji Lucky Strike. W tym sezonie widzowie poznają również nowe oblicze Dona Drapera, który stanie się bardziej ludzki, nie będzie już tym samym lekkoduchem, egoistą i podrywaczem, co nie oznacza, że kobiety znikną z jego życia.

Z kolei we wtorki o godz. 22 (od 8 marca) na antenie FoxLife, po raz pierwszy w Polsce, czwarty sezon serialu "Prywatna praktyka". Znana z „Grey's Anatomy: Chirurdzy” Dr. Addison Montgomery (Kate Walsh) przenosi się do Oceanside Wellness Center w Kalifornii, by tam kontynuować swoją praktykę lekarską. Po osiedleniu się na dobre w Los Angeles, w otoczeniu przyjaciół z kliniki, doktor Addison Montgomery ma szansę w końcu znaleźć prawdziwą miłość u boku kolegi lekarza i wieloletniego przyjaciela - Sama Bennetta.

Marcową nowością kanału FoxLife są także "Moje chłopaki" - prześmiewcza komedia, która śledzi losy mieszkającej w Chicago dziennikarki sportowej i grupy jej znajomych, przeważnie gejów. PJ Franklin to profesjonalna dziennikarka sportowa, która szuka miłości w otaczającym ją świecie, zdominowanym przez grupę kolegów - gejów. Jej "chłopaki" są dla niej jak rodzina, jednak czasami utrudniają randkowanie. Mężczyźni z którymi się spotyka często nie wiedzą jak reagować na jej niekonwencjonalne zainteresowania i kolegów, którzy są mocno obecni w jej życiu. Obsada serialu to wybuchowa mieszanka na czele z Jordaną Spiro, Kylem Howardem, Michaelem Buninem czy Kellee Stewart. Emisja, po raz pierwszy w Polsce, od 11 marca 2011 roku w piątki o godzinie 21 i 21.30.

Z kolei od 7 marca (w poniedziałki o godz. 21) pierwszy sezon "Gwiazd pod lupą". Każdy odcinek prezentuje jedną gwiazdę szczegóły z jej życia prywatnego oraz receptę na osiągnięcie sukcesu w showbiznesie. Widzowie zobaczą najbardziej aktualne historie takich gwiazd jak Arnold Schwarzenegger, Sandra Bullock, Patrick Swayze, Jack Nicholson, Hugh Grant, Harrison Ford, Renée Zellweger, Hugh Jackman, Pierce Brosnan, Sigourney Weaver, Russel Crowe czy Jennifer Aniston.

Komentarze (1 - 7 z 7)

"Moje chłopaki" - ależ mi nowość. Serial z 2006 roku.
 0  
Co z tego, że z 2006 roku?
 0  
A kiedy serial 90210 sezon3?
 0  
Prywatna praktyka fajna godz 22 lubie ten serial
 0  
@AK88, to z tego, że nowość to to była 5 lat temu!
 0  
:( szkoda że nie mam tego kanału chciałabym obejrzeć Chirurgów sezon 7
 0  
Zawiodłem się na tym kanale,spodziewałem się wiecej po nim
 0