Łukasz Szewczyk05.03.2011 (0:15)53 komentarze

TVN: Superkino także z napisami lub lektorem

Widzowie telewizji TVN od marca mają wybór w jaki sposób chcą oglądać przeboje filmowe. Od teraz widzowie będą mogli zdecydować czy oglądają film z lektorem lub z napisami.
Wczoraj informowalismy (tutaj), że od marca niektóre filmy w TVN7 będą emitowane do wyboru - w wersji z lektorem lub z napisami. Okazuje się jednak, że podobne rozwiązanie zastosuje także główny kanał TVN.
Od marca 2011 roku widzowie filmowego pasma telewizji TVN "Superkino" będą mogli sami decydować czy oglądają filmy z polskim lektorem czy w wersji oryginalnej, z polskimi napisami. Funkcja ta dotyczy cyfrowego przekazu telewizji TVN za pośrednictwem anten satelitarnych, sieci kablowych oraz DVB-T.

Komentarze (1 - 10 z 53)

Ale napisy itp. w TVN i TVN 7 będą z satelity także?

Powinni na TVN/HD/HD+1, TVN 7, TVN Style, dać możliwość wybrania oryginalnej wersji językowej tak normalnie, np. obejrzał bym se Dr House'a na TVN'ie HD po angielsku z napisami o to mi chodzi

;)
 0  
Na razie tylko Superkino, ale liczba takich filmów będzie się zwiększać.
 0  
dlaczego TVN tak zachwala możliwość słuchania oryginalnej ścieżki dźwiękowej i napisów dialogowych na najciekawszych filmach na swoich kanałach a (żeby nie było wątpliwości, uważam, że to bardzo cenna inicjatywa), a jednocześnie na swojej platformie N blokuje taką możliwość na kanałach stricte filmowych (choćby HBO HD) i to dodatkowo płatnych???

czy to ma być sposób aby odwieźć abonentów od HBO na rzecz oglądania TVNów?

co z napisami na ostatnio udostępnionym w DVB-T kanałem Polsat HD?
 0  
Żeby jeszcze było co oglądać z tymi napisami. Na „Siódemce” są lepsze filmy.
 0  
te napisy to tylko w DVB-T pisali w newsie o napisach w TVN7
 0  
@ n rules Pisze jak byk ! "Funkcja
ta dotyczy cyfrowego
przekazu telewizji TVN za pośrednictwem anten satelitarnych, sieci
kablowych oraz DVB-T." Czytać nie potrafisz czy co ??
 0  
Kiedyś próbowałem przez chwile oglądać film z napisami i efekt był taki,że musiałem czytać napisy zamiast cieszyć się oglądaniem filmu, a sceny filmu uciekały kiedy czytałem te napisy, dlatego moim zdaniem film z lektorem ogląda się dużo lepiej niż z napisami bo dużo lepiej jest słuchać tego co mówi lektor oglądając jednocześnie film zamiast skupiać się na czytaniu napisów kiedy film umyka i kiedy nie można się skupić na obejrzeniu tego filmu.
 0  
To najpierw idź do biblioteki, zamów kilka książek - najlepiej bardzo obszernych, przeczytaj, a za kilka miesięcy obejrzyj sobie film z napisami. Sprawne czytanie nie utrudnia oglądania.
 1  
Teraz wszystko jest cyfrowe, więc powinni napisać, że w DVB-T
 0  
genialny pomysł. po raz pierwszy od x lat mam ochotę oglądać filmy w telewizji.
 0