Łukasz Szewczyk14.03.2011 (14:54)4 komentarze

Kwiecień na kanałach Disneya

W kwietniu 2011 roku telewizyjne kanały Disneya przygotowały porcję nowych pozycji dla swoich widzów. Wśród propozycji m.in. premiery filmowe, nowe sezony serial o raz "Next X" z udziałem polskiego zawodnika.
Disney Channel
Disney Channel
Od 21 do 26 kwietnia 2011 roku na antenie Disney Channel Wesołe Święta Wielkanocne. Podczas tygodnia stacja zaplanowała specjalne seanse seriali "Akwalans", "Czarodzieje z Waverly Place" oraz "Taniec rządzi!", a także kilka filmów (m.in.: "Dzwoneczek i uczynne wróżki", "Dawno temu w trawie" czy "Liceum Avalon". W Wielkanoc Disney Channel wyemituje dwa klasyczne filmy Disneya, "Aladdin" (22 kwietnia o godz. 19) oraz "Piękna i Bestia" (25 kwietnia o godz. 19).
Od 4 kwietnia 2011 roku w Disney Channel premiera czwartego sezonu serialu "Czarodzieje z Waverly Place". W nowym sezonie nie wszystko jest takie, jak by się mogło wydawać. Alex zostaje podstępem skłoniona do tego, aby ogłosić światu, że ona i jej bracia są czarodziejami, a podwójne zaklęcie zmienia na zawsze życie Maxa.

Kolejną niespodzianką dla widzów będzie premiera specjalnej rozszerzonej wersji filmu "Camp Rock 2: Freestyle Jam" (22 kwietnia o godz. 15). Natomiast 9 kwietnia (o godz. 10.15) premiera specjalnego podwójnego odcinka serialu "Słoneczna Sonny". W odcinku bohaterka, dostąpi zaszczytu odpalenia serowej armaty w swojej szkole. Tymczasem szerzą się pogłoski, że Sonny jest oszustką i złodziejką, więc jej reputacja i pozycja w szkole są zagrożone.

Z kolei 16 kwietnia od godz. 8.25 maraton trzech nowych odcinków serialu produkcji lokalnej - "Do Dzwonka", który śledzi perypetie uczniów szkoły podstawowej, które rozgrywają się podczas przerwy na korytarzu szkolnym. W przerwach między zajęciami grupa przyjaciół spotyka się, aby porozmawiać o ważnych sprawach, poczynając od tego, jak przeżyć pierwszą randkę, a kończąc na tym, jak wymienić niechciany prezent od Mikołaja nikogo przy tym nie urażając.

W sobotę (30 kwietnia o godz. 11:00) odbędzie się premiera podnoszącego na duchu filmu "Weź tubę na próbę". Tuba od zawsze marzyła o tym, aby zostać cheerleaderką, jednak w szkole wszyscy się z niej śmieją i uważają, że powinna grać w orkiestrze. Jedna z cheerleaderek upokarza ją, ale Tuba i tak postanawia, że spełni swoje marzenie.


Kilka nowości znajdzie się także na antenie Disney XD. 2 kwietnia 2011 roku na antenę powraca nowa seria "Next X". Tegoroczny "Next X" śledzi losy nowej grupy uczestników, których w treningach wspierać będą opiekunowie, profesjonalni snowboarderzy i narciarze, mający im pomagać w treningu. W tym roku Polska ma swojego reprezentanta w programie, a jest nim 13-letni Kuba Wołek z Zakopanego.

Z kolei 21 kwietnia o godz. 8 odbędzie się premiera pełnego akcji filmu "Mali agenci". Najlepsi międzynarodowi super agenci Gregorio i Ingrid Cortez, którzy rzekomo przeszli na emeryturę, aby wychowywać dzieci, ponownie wkraczają do akcji i zostają porwani przez wroga. Znika również siedmiu innych agentów i wszyscy podejrzewają, że w całą sprawę jest zamieszany technoczarodziej Fegan Floop. Los Cortezów, a być może również całego świata, jest teraz w rękach dwojga ludzi: Carmen i Juniego Cortezów.

Natomiast 17 kwietnia 2011 roku o godz. 10.40 w Disney XD premiera specjalnego odcinka "Zeke i Luther" z udziałem mistrza w jeździe na deskorolce Tony’ego Hawka.

Z kolei kanał Playhouse Disney przygotował kilka premier filmowych. 16 kwietnia o godz. 14.25 tsacja pokaże film "Toy Story 2" - sequel przebojowego filmu animowanego wyprodukowanego przez Walt Disney Pictures i Pixar Animation Studios. Zabawy i przygód ciąg dalszy. Andy wyjeżdża na obóz letni pozostawiając zabawki same sobie. Sytuacja przyjmuje niespodziewany obrót, gdy chciwy kolekcjoner zabawek porywa Chudego, który nie zdaje sobie nawet sprawy z tego, że jest niezwykle wysoko cenionym przedmiotem kolekcji. Buzz Astral oraz gang z pokoju Andiego – Pan Bulwa, Cienki, Rex i Hamm wkraczają do akcji, aby uratować swojego kolegę.

Natomiast 25 kwietnia o godz. 8.35 premiera filmu "Stich: Misja". Film śledzi zabawne i podnoszące na duchu perypetie uroczego, wiecznie sprawiającego kłopoty przybysza z kosmosu, który przewraca do góry nogami świat Lilo i jej rodziny. Teraz Stich, Pleakey i Jumba należą do jednej rodziny. Lilo i Stich nie wiedzą jednak, że Jumba przeszmuglował na Ziemię swoich 635 wcześniejszych eksperymentów i zły kapitan Gantu chce je odzyskać. Lilo i Stich muszą uratować swoją nieziemską rodzinę i ocalić eksperymenty.

Z kolei od 11 do 17 kwietnia (o godz. 7.35) na antenie Playhouse Disney W podróży z Myszką Miki. Lubiana przez dzieci Myszka Miki oraz jej przyjaciele będą korzystali z różnych środków transportu, aby dotrzeć do celu. Będzie można zobaczyć Daisy w swoim aucie, Pluto w samolocie oraz Myszkę Miki i jego przyjaciół zmierzających furgonetką na "Miki jedzie na biwak".

Komentarze (1 - 4 z 4)

KIEDY W KOŃCU BĘDZIE TEN OSTATNI KANAŁ Z RODZINY DISNEY W CYFRA+??
DARO NC+ I CYFROWY POLSAT (usunięte konto #9933) 14.03.2011 (17:08:58)
 0  
nie będzie bo maja kanał mini mini.
 0  
No to co, że mają Mini Mini ??

A czy C+ powinna wyłączyć CN i Disney XD, bo mają ZigZap??


No to kiedy Disney XD HD, Disney Cinemagic i Disney Cinemagic HD w Polsce !!!!????
 0  
@userze n rules:Jestem obrażony tym co powiedziałeś o Cartoon Network,lepiej niech nie wyłączają,bo naprawdę warto oglądać i g***o was obchodzi,jak usuną przez was,to normalnie się wypnę na Cyfrę+ i będę protestował! Ta informacja o tym że Cartoon Network chce usunąć kreskówki z anteny,w tyłkach wam się już poprzewracała!

Mówił SuperFan CNa g12gilbert
 0