Łukasz Szewczyk16.03.2011 (10:01)6 komentarzy

Nowe seriale w Comedy Central

W kwietniu 2011 roku rozrywkowe kanały filmowe Comedy Central przygotowały dla swoich widzów kilka nowości programowych, wśród nich m.in. "Dostawa na telefon", "Hope i Faith" oraz „Mój bohater”.
Jak powinien zareagować pracownik, który pewnego dnia przychodząc do pracy dowiaduje się, że jego dział został rozwiązany, a firma wysyła go do Indii, aby założył tam filię. Todd, główny bohater serialu "Dostawa na telefon" (od 4 kwietnia) staje właśnie przed takim wyzwaniem. Mężczyzna dość szybko zdaje sobie sprawę, że zadanie, które zostało mu powierzone będzie niezwykle trudne do realizacji. Na miejscu, Todd przeżywa szok. To co go otacza, znacznie różni się od tego, z czym do tej pory miał do czynienia. On również budzi nie lada zdumienie wśród nowych podwładnych. Mimo różnic kulturowych, między Toddem a jego współpracownikami dość szybko pojawia się nić porozumienia, a nawet początki przyjaźni. Serial w humorystyczny sposób ukazuje zderzenie kultury Wschodu i Zachodu oraz szereg zabawnych sytuacji wynikających z różnic kulturowych.
Z kolei kanał Comedy Central Polska w kwietniu 2011 roku przygotował dwie nowości. Od 6 kwietnia "Hope i Faith" - jest to komedia, której fabuła koncentruje się wokół Hope – przykładnej żony i matki oraz jej siostry Faith – gwiazdki oper mydlanych. Życie Hope i jej rodziny toczy się spokojnie do dnia, w którym Faith traci pracę, wpada w tarapaty finansowe i jest zmuszona przeprowadzić się do domu swojej starszej siostry. Z chwilą przeprowadzki Faith, domowa sielanka Hope i jej męża Charliego zmienia się w koszmar.

Z kolei 9 kwietnia zadebiutuje "Mój bohater", serial z elementami science-fiction, w którym tytułowy bohater George próbuje pogodzić obowiązki męża oraz pracę superbohatera – Thermomana. Gerorge, pochodzący z planety Ultron, nie zna ludzkich zwyczajów, co prowadzi do wielu zabawnych sytuacji.

Komentarze (1 - 6 z 6)

wszystko to z głosnymi reklamami,niespójnym epg,pociete,bez kolejności odcinków lub serii w formacie 4/3.dziękuje,nasram
 0  
Rzeczywiscie mogliby przejsc do 16/9. EPG ostatnio troche lepiej, juz az tak wielkich roznic nie ma ale nagrywac sie tego nie da.
Przyczajony_Pingwin 16.03.2011 (16:15:32)
 0  
Jest mi to obojętne, nie oglądam. Nie znajduję tam nic dla siebie...
 0  
Jak będą takie jak Jim wie lepiej lub Dwóch i pół to będzie zajefajnie.
Będzie dobrze jak bedą chociaż takie jak Diabli nadali albo Wszyscy kochają Raymonda.
 0  
mnie denereuje to na tym kanale, że puszczają Seriale lub Filmy kilkanaście razy w miesiącu. Zmiennicy są fajni, ale robi się nudne ich oglądanie co tydzien tego samego.
 0  
swietnym serialem był "On, ona i dzieciaki" Dużo smiechu i zabawne dialogi:)
 0