Łukasz Szewczyk16.03.2011 (14:30)5 komentarzy

"Zabójcze umysły: okiem sprawcy" od kwietnia w AXN

Telewizja AXN 6 kwietnia 2011 roku, kilka tygodni po amerykańskiej premierze, rozpocznie emisję spin-off serialu "Zabójcze umysły". Tym razem zespołowi agentów specjalnych przewodzić będzie Sam Cooper (w tej roli Forrest Whitaker).
"Zabójcze umysły: okiem sprawcy" to nowa amerykańska produkcja będąca spin-offem serialu "Zabójcze umysły". W pierwszym odcinku serialu zespół Coopera mierzy się ze sprawą tajemniczych porwań kilkunastoletnich dziewczynek. W okolicy w której porwano córkę młodego, dobrze sytuowanego małżeństwa ginie też dziewczynka z klasy średniej pochodzenia afro-amerykańskiego. Na miejscu każdego z porwań za każdym razem widziano ten sam pojazd, niebiesko – biały van z zaryglowanymi oknami. Trop prowadzi do młodego mężczyzny, którego córka zmarła.
W kolejnych odcinkach przed grupą śledczych będą stały takie zadania jak rozwiązanie zagadki morderstw biznesmenów, zatrzymujących się w luksusowych hotelach, złapanie terrorysty, który podłożył bombę w małej osiedlowej szkole, czy rozwikłanie zagadki tajemniczych porwań kilku kobiet.

W skład zespołu agentów dowodzonych przez Sama Coopera wchodzą Beth Griffith (Janeane Garafolo), Mick Rawson (Matt Ryan), John „Prophet” Sims (Michael Kelly), oraz Gina LaSalle (Beau Garrett). Skład nowej ekipy śledczych został przedstawiony widzom w odcinku "The Fighter" V sezonu "Zabójczych umysłów", kiedy to dwa zespoły, łączą siły przy rozwiązywaniu kolejnej kryminalnej sprawy.

Emisja serialu "Zabójcze umysły: okiem sprawcy" od 6 kwietnia, w każdą środę o 23:00 w AXN.

Komentarze (1 - 5 z 5)

niestety, na platformie Ę ten kanał jest w jakości pseudo HD i nie da się go normalnie oglądać aby nie popsuć sobie wzroku, a szkoda bo pozycja zapowiada się ciekawie
 0  
To ściągaj z netu :)
 0  
To oglądaj w SD skoro HD ci sie nie podoba. Akurat AXN HD ma fajną jakosc:)
 0  
Za pół godziny pierwszy odcinek. Ciekaw jestem ,,oka sprawcy" ze względu na Whitakera. Moim zdaniem jest dobrym aktorem, a jeśli dodamy do tego fakt,że jest to spin-off mojego ulubionego serialu...Są dość duże szanse,że mi się spodoba.
 0  
Ostatnio dorwałam ten serial na axn, przypadkiem, bo przypadkiem, ale nie żałuje, bo bardzo mi się spodobał. Niby zamysł ten sam co Zabójcze umysły, jednak różni się tempem, klimatem, bohaterami. Jeśli miałabym wybierac , wybrałabym Oko sprawcy:)
 0