Łukasz Szewczyk25.03.2011 (17:20)6 komentarzy

Wiosna w Canal+ z nowymi serialami

Wiosną 2011 roku na antenie Canal+ pojawi się pięć nowych seriali: "Kamuflaż", finałowa seria "Przez 24 godziny", miniserial "Carlos", piąty sezon "Rockefeller Plaza 30" oraz drugi sezon anime "Sengoku Basara".
Nowe produkcje będą emitowane w stałych pasmach serialowych Canal+. Od 9 kwietnia 2011 roku (w soboty o godz. 17) serial szpiegowski "Kamuflaż", który nawiązuje do najlepszych filmów szpiegowskich i sensacyjnych ostatnich lat. Bohaterką jest porzucona w tajemniczych okolicznościach przez mężczyznę marzeń Annie Walker, która niedługo potem wstępuje do CIA. Jako zdolna poliglotka szybko robi karierę. Wkrótce jej drogi krzyżują się z niedawno utraconą miłością.
Począwszy od czwartku 21 kwietnia, Canal+ rozpocznie emisję "Przez 24 godziny VIII". Jest to ostatnia serialowa doba z życia Jacka Bauera, której akcja skupia się wokół planowanego zamachu na prezydenta Islamskiej Republiki Kamistanu Omara Hassana, negocjującego w siedzibie ONZ traktat rozbrojeniowy. Bauer po raz kolejny musi się zmierzyć z zagrożeniem ze strony terrorystów oraz z osobistą tragedią.

Z kolei w niedzielę 10 maja widzowie Canal+ obejrzą pierwszy z trzech pełnometrażowych części wyprodukowanego przez Canal+ miniserialu "Carlos". Trwająca łącznie blisko sześć godzin produkcja przedstawia historię najsłynniejszego przed Bin Ladenem terrorysty świata - Ilicza Ramíreza Sáncheza. Wenezuelczykowi przypisuje się zabicie ponad 80 osób. Był m.in. dowódcą komanda, które dokonało porwania delegatów krajów OPEC podczas narady w Wiedniu i autorem zamachów bombowych, które wstrząsnęły Europą w latach 70. i 80. XX wieku.

W czwartek - 26 maja - na antenę Canal+ powróci w piątej odsłonie "Rockefeller Plaza 30". Piąty sezon nie zawodzi miłośników perypetii ekipy z Rockefeller Plaza 30. Liz zaangażuje się w kolejny związek, tym razem z przystojnym pilotem (Matt Damon), a Jack z niecierpliwością oczekuje narodzin syna. W najnowszej odsłonie serialu gościnnie wystąpią m.in. Robert De Niro, Susan Sarandon, Queen Latifah i John Lutz.

Z kolei od środy -27 kwietnia - Canal+ rozpocznie nadawanie drugiego sezonu produkcji anime "Sengoku Basara", która została zrealizowana na podstawie cyklu bestsellerowych gier komputerowych i opowiada o zmaganiach japońskich wodzów w XVI wieku. Charakteryzująca się dynamiczną kreską anime w płynny sposób łączy historię z fikcją, rzeczywistość z fantazją oraz powagę z humorem.

Komentarze (1 - 6 z 6)

i dobrze, bo rządzi tylko CANAL+ , hbo to syf
No do boju wielbiciele hbo , hasło rzuciłem
 0  
nareszcie na philipsach zmienili oprogramowanie,przynajmniej ładniej wygląda
 0  
Jest dużo więcej ciekawych seriali a C+ syf wybiera.
 0  
Canal+ konsekwentnie wprowadza nowe kanały, ekscytujące premiery, nowe seriale, nowy VOD itp .itd., a Ęnka konsekwentnie, tydzień w tydzień, miesiąc w miesiąc ogłasza likwidację kolejnych swoich nieudanych kanałów

potem przyjdzie podsumowanie półrocza i znowu się okaże, że konkurenci sa na plusie, że konkurenci mają setki tysięcy nowych abonentów, a tylko Ęnka ciągle ma straty, ciągle ma setki tysięcy rezygnacji i ciągle ma ledwie 800 tysieciy abonentów, i na dodatek aby ich na siłę utrzymać rzuca im się do stóp z abonamentem utrzymaniowym 34zł za wszystkie pakiety
 0  
Mnie też to wisi, bo mam Sopcast i adresy bodajże 20 stron oferujących mecze na żywo przez internet.
 0  
czyj nick z forum tng teraz sobie wybierzesz trolu??? przekaż mamie żeby cię więcej nie biła a ojciec nie gwałcił/ ja nie jestem olo46 tylko w dobrej wierze zarejestrowałem ten nick, żeby trole z niego nie korzystały. Czekam na to kogo teraz wybierze.
 0