Łukasz Szewczyk01.04.2011 (0:07)15

Religia.TV do zamknięcia?

W ostatnim czasie, praktycznie z dnia na dzień, podjęto decyzję o zamknięciu kanału TVN Warszawa. Pojawiły się nieoficjalne informacje, że podobny los może spotkać kanał Religia.TV.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 10 z 15)

SŁUSZNIE POnieważ tego chłamu nikt rozsządny nie ogląda; pamiętam jak promowali aby jeść mięso w wigilię i mój głupi brat z niewiele mądrzejszą żoną, twierdzili że Kościół dał takim jak ja (bezrobotnym) "dyspensę". Taki jest oto skutek oglądania TVN przez 24 h
 0  
to fakt też jestem za tym aby był to kanał FTA
 0  
Kościelnych kanałów w ogóle nie powinno być, chcę słuchać - chodzę do kościoła
 0  
Tak to jest jak sie nie jest w CP
 0  
1 Kwietnia ;D
 0  
ITI kasy brakuje i oszczędza hehe
 0  
i dobre lepiej niech właczą telewizję ROZMOWY W TOKU 24 , Smoląg już się nie tłumaczy z niczego, kary płacą śmieszne, zboczenia i wykręcenia pokazują dzieciom więc lepiej się przemianować od razu zamiast być dwulicowym tu taki kanał a tu taki :)
 0  
Właśnie że katolickie programy i kanały POWINNY być w radiu i telewizji. Jest to podstawa demokracji i wolności słowa, jęśli wam ta stacja nie odpowiada to nie oglądajcie, a skoro nie oglądacie to się NIE WYPOWIADAJCIE! Zgadzam się, ten kanał powinien być FTA, i raczej bardzo wątpię w jego zamknięcie bo sam Prezes Walter powiedział że "nie na wszystkim trzeba zarabiać" a myślę że w przyszłości ten kanał na siebie będzie zarabiał... tego mu też życzę:)
 0  
Dlaczego Religia TV jak i TVN CNBC nie ma w ofercie CP, ponieważ 99% abonentów tejże platformy nie rozumiałoby treści wymienionych kanałów ;) Teraz poważnie GAD co do TVN CNBC to naprawdę byłby idiotyzm aby zamknąć ten kanał, gdyż TV BIZNES jest niczym wyrób czekoladopodobny. Fani CP poczytajcie sobie FORBSA, gdyż są zamieszczone bardzo ciekawe artykuły o waszym ukochanym słoneczku.
 0  
troche szkoda, ale tego nakalu nigdzie nie mozna ogldac. ITI sucho kalkuluje i nie bedzie utrzymywalo czegoc co nie ma pozytywnego wplywu na firme. napewno nie beda sie ogldac na jakies gęgania w komentarzach obwiesiów
 0