Łukasz Szewczyk06.04.2011 (16:00)42

Telewizja "n": Ponad 30 kanałów HD w 2011 roku

W tym tygodniu satelitarna platforma telewizja "n" szykuje zmiany w swojej ofercie sprzedażowej. Niewykluczone, że operator wprowadzi do oferty dodatkowy, tańszy pakiet familijny. Do końca 2011 roku "n" planuje powiększyć ofertę do ponad 30 kanałów HD.

Przejdź do artykułu

Komentarze (21 - 30 z 42)

Nka cały czas inwestuje, jak by nie ona to C+ i CP dalej by nadawali w SD.. Nka wyznacza nowe standardy ! Ciesze się że mam za 68zł wszystkie pakiety + Nfilm i 3 HBO HD. Mam stałą cenę a kanałów coraz więcej, i to nie byle jakich :D NG HD, BBC K HD, Discovery HD wszystko w pakiecie.
 0  
Najlepszą konkurencją dla pakietu familijnego CP ze strony N była oferta wszystkie pakiety tematyczne za 48 zł i NBox recorder za 48 zł. I ta oferta skusiła mnie na przejście właśnie z pakietu familijnego CP do N. Jak N-ka wprowadzi taką swoją wersję pakietu familijnego, z podobną ofertą programową jaką ma familijny CP, ale bez Polsatów, bez VOD i bez dekodera z nagrywarką, to ja im nie wróże tego, że ten pakiet będzie popularny, bo wtedy w tym przedziale cenowym lepiej będzie wziąć pakiet familijny z CP. Kosztuje podobne pieniądze, a dodatkowo w CP mamy programy Polsatu, dekoder z nagrywarką i dostęp do VOD(to, że nie jest to prawdziwe VOD, to nie istotne, ale jest), więc N-ka będzie miała pozamiatane. A za wspomnianą ofertę w N wszystkie pakiety tematyczne za którą ja płacę 48 zł, po podwyżce życzą sobie 59 zł, a ten pakiet jak wspomniałem był przed podwyżką najlepszym wabikiem do przejścia do N z familijnego w CP. Teraz N-ka nie będzie miała żadnego wabika żeby skusić do siebie ludzi posiadających familijny CP. N-ka sama sobie dołek pod sobą kopie.
 0  
Mysle, ze dodadzą wiecej kanałów HD
 0  
TVN24 HD nie będzie, ze względu na emisję LIVE. Będzie TVN Turbo HD, TVN Style HD. TVP2HD najwyżej w 2013 roku
 0  
Mam Cyfrę, miałem też do czynienia z CP, ale muszę napisać, że powoli zarysowuje się przewaga telewizji n nad konkurentami. Po dodaniu NG HD do n, cyfra w tym monecie musi dołączyć Planete HD i History HD, możliwe, że History HD znajdzie się szybciej w n-ce. Przewagą Cyfry jest jedynie Canal, ale on także może stracić prawa filmowe i sportowe. ITI inwestuje w platformę masę pieniędzy, mają sporo długów, ale w ciągu 2 lat mogą wyjść na prostą, bo n technologicznie jest przed pozostałymi konkurentami, a zawartością programową praktycznie doskoczyli do pozostałych operatorów.
 0  
ESPN AMERICA HD, TRAVEL CHANNEL HD, ROMANCE TV HD, TVN TURBO HD, NICKELODEON HD i może TV 1000 w wersji HD...
 0  
Espn america HD, Tvn Turbo HD, History HD, to niemal pewniaki na ten rok
 0  
z pewniaków jest : Good food HD , Eden HD , bo to są kanały które produkuje BBC . od Fox,a to Nat Geo Adventure HD . Sundance HD jest w polskich kabłówkach .
 0  
Połowa kanałów to klony kanałów tematycznych N-ki. Nazwa pakietu - Rodzinny w idiotyczny sposób naśladuje CP, którego pakiet familijny jest bardzo popularny. N-ka mogła się trochę bardziej wysilić. Polsat wprowadza nowe usługi jak np. LTE, a N-ka?
 0  
Kanału HD, które mogą trafić do n i nie tylko:

History HD
ESPN America HD
Travel Channel HD
Romance TV HD
TVN Turbo HD
Nickelodeon HD
Disney Cinemagic HD
Universal HD
 0