Łukasz Szewczyk06.04.2011 (19:00)52

Polo TV już nadaje (foto)

Zgodnie z zapowiedziami, na polskim rynku telewizyjnym zadebiutował nowy kanał telewizyjny - Polo TV. Stacja stawia przede wszystkim na promocję muzyki disco polo, country i biesiadną.

Przejdź do artykułu

Komentarze (31 - 40 z 52)

Jestem tego prawie pewien :) Przekaz satelitarny ruszy w ciągu najbliższych kilku dni.
 0  
Po co w Polsacie.Przecież taki kanał już istnieje. Kaszebe sie nazywa. Rżną w nim disco jak cholewa.
 0  
Jak komuś się nie podoba to niech nie ogląda. Co za kretynski naród, który potrafi się tylko kłocic. A temu od Planety FM żal mi ,że jesteś taki nietolerancyjny! Ja słucham Planety FM i chętnie posłucham także Polo Tv.
 0  
Disko polo gówno szajs
 0  
"...my nieoceniany tych, którzy upierają się, że muzyka nasza bez wartości jest, że zdania wyśpiewane mają głupią treść a kiedy na imprezach spędzają czas , słuchają naszej muzy, słuchają nas, krótka odpowiedź na pytanie głupie: waszą krytykę i tak mamy....głęboko...."

Posłuchajcie sobie Toples ( M.Siegieńczuk) - Nasza muzyka
 0  
pewnie odrazu bedzie w upc
 0  
Nie ma się co śmiać. Choć osobiście nie gustuję w tego typu muzyce to przecież wiadomo że kanał z "disco polo" to dosyć spora ilość potencjalnych widzów. W czerwcu pojawić się ma kolejny kanał tego typu.
 0  
Pralnia kasy.
I wszystko w temacie 8.04.2011 (0:57:56)
 0  
Ludzie dajcie spokój ktoś ogląda VIVĘ, inny ESKĘ, a kolejny Rebel.tv, ja tam ogólnie jestem ZA oglądam Rebel.tv, MTV Rocks, MTV Dance, i chętnie dla odmiany pooglądałbym POLO TV i co też mnie za to zlinczujecie, równie dobrze fani Disco Polo mogli by powiedzieć że coś takiego jak VIVA czy Rebel.tv mógłby nie istnieć ale są osoby którzy wybiorą VIVĘ lub POLO TV nikt nikogo nie zmusza do oglądania jakiejkolwiek stacji TV nie masz chęci oglądać POLO TV czy VIVY to nie oglądaj i nie krytykuj innych, a swoją drogą ciekaw jestem co WY na imprezach słuchacie, ROCK nie sądzę, a i jeszcze jedno dla INFORMACJI WASZEJ 4fun.media (4fun.tv) również szykuje się do uruchomienia stacji TV z muzyką Disco Polo w tym roku i co też za to zlinczujecie 4fun'a ?!
tolerancji trochę proszę 8.04.2011 (10:21:43)
 0  
na stronie htxtp://www.polotv.com.pl/ nic nie ma tylko reklama hostingu
 0