Łukasz Szewczyk08.04.2011 (8:46)5 komentarzy

Festiwal Opole 2011: Jest umowa z TVP. Jaki program?

To już pewne. 48 Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej odbędzie się od 10 do 12 czerwca 2011 roku. Miasto doszło do porozumienia z Telewizja Polska, która będzie transmitowała tylko pierwsze dwa dni festiwalu. Jak przedstawia się program?
Zgodnie z umową miasto Opole na organizację festiwalu dołoży 1 milion złotych. Festiwal odbędzie się w dniach od 10 do 12 czerwca 2011 roku. Jednak tylko dwa pierwsze dni będą pokazywane na antenie telewizyjnej Jedynki. Nad oprawą muzyczną festiwalu będzie czuwał Krzesimir Dębski.
Jaki program festiwalu zaplanowano w tym roku? Wiadomo, że odbędzie się koncert poświęcony Ewie Demarczyk, w którym wystąpią same kobiety. odbędzie także koncert premier oraz debiutów. Nie zabraknie także plebiscytu Superjedynek oraz kabaretonu, w którym tematem przewodnim będzie nasza prezydencja w Unii Europejskiej.
UM Opole

Komentarze (1 - 5 z 5)

Co roku to samo. By artysta mógł się zaprezentować musi wziąć udział w plebiscycie bądź zaprezentować utwór innego artysty.
 0  
Tydzień po TopTrendy. Bardzo niefortunny termin. Ludzie nie będą chcieli oglądać kolejnego festiwalu tydzień po poprzednim.
 0  
Od kiedy, chyba to bylo w 1992 roku, na festiwalu opolskim byly wystepy zepolow disco-polo to ten festiwal zacząl sie staczac coraz nizej w dol i mnie juz tak bardzo jak dawniej, jak w latach 80-tych nie ekscytuje.
Jak dla mnie, bo nie wiem jak dla innych, to mogli by go juz zlikwidowac, szkoda czasu antenowego i przede wszystkim pieniedzy na cos takiego ktory swoim poziomem to juz dawno odbiega od tych festiwali opolskich ktore byly w latach 80-tych.
 0  
Znów będzie to samo czego pełno w telewizji i w tym gównie jakim jest radio zet. Coma, Brodka, Myslowitz, Raz Dwa Trzy, Acid Drinkers, MRR, Izrael, Habakuk, Strachy Na Lachy, Kult, KNŻ, Pogodno, Happysad GDZIE TE ZESPOŁY!!! Powinni zrobić coś innego. NAJLEPSZE JEST TO ŻE MIASTO OD TAK WYDA NA 3 DNI ! MILION, A TVP ZAROBI JESZCZE NA REKLAMACH POMIĘDZY JEDNĄ CZĘŚCIĄ A DRUGĄ. TO SIĘ NAZYWA BIZNES! TVP CIĄGNIE KASE OD WSZYSTKICH ALE LUDZIE SIĘ NIE OPAMIĘTAJĄ.
 0  
Kiedy będzie dokładny program tegorocznego festiwalu w Opolu.
 0